Otázky na RNG

RNG

blkadwak,
Agolutin je synteticky progesteron, vlastne progestin a ako taky ma plno bocnych ucinkov. Preto ho neodporucam pouzivat.
Na normalizaciu hormonalnych jladin odporucam potravinove doplnky, z ktorych si telo vyrobi potrebne hormony alebo ktore stimuluju telo na vytvaranie potrebnych vlastnych hormonov.
Yam(2x1 gram), Pupalka(2x2 gramy), Damiana(2x1 gram alebo caj z polievkovej lyzice suchewj byliny) a adaptogen Dong Quai(2x500 mg +), ktory zlepsuje celkove sexualnu cinnost okrem inych uzitocnych funkcii v tele.

poziarnicka

pozerala som odporúčania....problém je, že v mojom okolí sa nič podobné necvičí a toto nie sú veci, ktoré by som sa vedela naučiť doma sama. Skôr tak pomoc preparátmi. Ja jem málo, sladké skoro vôbec nie, teraz v diete sa ťažko ale vzdávam mäsa, no snažím sa. Aké preparáty by boli dobré ešte okrem lecitínu?

silvia13

caralluma fimbriata - znie zaujimavo a kde sa to da dostat kupit?
RNG a co z tych preparatov curcumin, boswelin, rozne enzymi, GLA, dumbier, MSM, DMSO by si mi odporucil? Cim by sme mali zacat, Ja sa v tom fakt nevyznam a v lekarmi ako iste vies ti predaju aj mrtvu babku aby zarobili a vsetko je najucinnejsie a najlepsie :(

bladwak

Ahoj RNG,pred dvoma dnami som dostala injekciu Agolutin na vyvolanie chybajucej menstruacie a moja stolica je teraz redsia,ale neda sa to prirovnat ku hnacke.Chcem sa opytat preto,ci taketo lieky mozu nieco taketo sposobit a ako sa to da odstranit?Dakujem.

RNG

Viem , ze je na to viacero tem, ale uvadzam aj sem pomocky na schudnutie potlacanim chuti.
Viacere temy tu boli na jablcny ocot(aj ine octy tak isto potlacaju chut), spomenul som nopal(kaktus, rastuci v Mexiku aj inde na svete), Hodiu Gordonii(kaktus z Afriky, ktori domaci pouzivaju na potlacenie hladu pri niekolkodennych polovackach a nasledovani zvierat), viacrokov velmi oblubenu a dnes pridrahu pre nedostatocne zdroje a velky zaujem a mal by som teda spomenut aj indicky prostriedok, tiez kaktusovitu rastlinu caralluma fimbriata ,z ktorej vytazok je snad este ucinnejsi a rastlina je pouzivana vyse tisicrocie aj v ayurvede. Takze sa jedna o mimoriadne bezpecny doplnok.
Nielen potlaca chut, ale zabranuje premene cukrov na tuky v tele, plus vytazok obsahuje plno cennych latok na ine funkcie ako saponiny na cistenie criev a detoxifikaciu tela a ine.

RNG

aby som nezabudol, MSM je dostat aj vo forme kremu, DMSO vo forme gulkoveho aplikatora. Tam treba ale davat extra pozor, omyt miesto pred aplikaciou, aplikovat a 1/2 hodiny sa nicoho nedotknut, potom omyt miesto cistou vodou.Velmi dolezite je je nic nedat na DMSO, lebo to rozpusti a prepasiruje cez kozu!!!

RNG

silvia, je plno doplnkov na klby a slachy(glucosamin, chondroitin, MSM, bromelain, zelatina,huspenina,hyaluronicka kyselina,avokado a CMO na klbovy maz) ktore ich pomozu zregenerovat.
Potlacenie zapalu(bolesti) nestaci ako riesenie.
Ale aj na to su lepsie prirodne doplnky nez chemicke lieky(curcumin, boswelin, rozne enzymi, GLA, dumbier, MSM, DMSO)