Otázky na RNG

RNG

Usiko, kazdeho jazyk sa trochu supe a nechava tenku bielu vrstvicku.Otazka je ako je hruba. Velmi tenka je normalna, hrubsia znamena kvasne procesy v ustach.

miky_1

RNG, mam moznost doviezt z USA nejake prirodne doplnky. Pre ktoreho vyrobcu, resp. znacku sa mam rozhodnut? na vyber je ich tam strasne vela, napr. Nature\'s Way, Vitamin Shoppe, Swansons, NOW Foods a ine. Vedel by si mi nieco kvalitne doporucit? dakujem.

zubky

prosim nevedel by si poradit?kojim dvojrocne babo a ma zlte zubky ako to odstranit.umyvame pastou elmex vecer.dakujem

RNG

Silviciatko, odporucam vam obom cistit si cievy lecitinom, brat 3 gramy vitaminu C a 400 IU vitaminu E.
Neviem, ci dostanes escin v tabletkach, ale myslim ze ten krem Venitan(polsky) moze pomoct aj chlapovi, tiez extrakt z hroznovych semien a pripadne hloh(Hawthorne), kroty je okrem silneho antioxidantu aj vasodilatant(ACE) tj rozsiruje cievy a zlepsuje cirkulaciu.

RNG

Usiko,,pri operaci rezu, tj prerezu cievy, nervy a vytvoria jazvy, ktore zabranuju priechodu lymfy. Cast z toho sa casom moze obnovit ale nie vzdy.Berie spravne doplnky, neviem sice kolko. ale na Max EPA je to 3x3 gramy denne. Z spomaleneho toku lymfy moze aj bez operacie dojst k periferalnej neuropatii(strata citu a "ihlicky", tiez samovolnym pohybom=syndrom nervoznych noh.)
Proti periferalnej neuropatii okrem rybacieho oleja a lecitinu pomahaju vitaminy B, hlavne forma Benfothiamine, vitamin B-7(Biotin, 10 mg), acetyl L carnitine a L carnosine.
Ja s tym bojujem tiez, u mna je to dosledok cukrovky.

silvinciatko

Dakujem rng - vies problemy s krcovymi zilamimam moj manzel....a jeho tazko prinutim nosit pancuchy :(
a tvrdi, ze varixinal ked berie tak ho nohy tak nebolia...lenmne sa zdaju tie vyrobky od walmarku zbytocne drahe a neucinne, preto som sa spytala, ci existuje nejaka ina varianta...
takze escin 2x100 mg, 400 IU vitaminu E.,Proantokyanidy z hroznovych semien v davke 2x100 mg,a vitamin C ( kolko gramov denne?
dakujem

usiko

RNG, dakujem za odpoved....chcela by som sa este opytat dve veci:

1. mamka ma po operacii bedr. klbu /vymena/ poskodeny sedaci nerv, teda chodidlo na tej nozke ma akoby stale strpnute, a je studensie ako to druhe. Co na to? je 2. rok po operacii, berie rybi olej - max EPA, lecitin, ale nelepsi sa jej to....uz 2 roky to berie a nie je to lepsie......co sa s tym da robit? Velmi pekkne prosim poradte, nechcem uz aby trpela.....
A stale ju nieco nuti pohybovat s tym chodidlom, akoby ono same chcelo sa pohybovat....

2. ja mam biely povlak na jazyku, candida to nebude, lebo ine priznaky nemam, boky jazyka a ustna dutina je cista, gynek. plesen nemam, ani na nihach, travenie ok, stolica 2 az 3 krat denne, beriem Acidophilus s pektinom, oreganovy olej, propolis, nejem sladke, ani nezdrave jedla, ani vyprazane, ani zle kombinacie, jedavam len lahke jedla......co to moze byt? A este , kazdy den popijam pol litra vody s 30 kvapkami GSE.......teda co to moze byt a ako to riesit?

Dakujem pekne za odpovede na tieto dve otazky.