Otázky na RNG

RNG

Miena, niektore e-coli sa bezne zdrzuju v crevach, takze pre blizkost otvorov je mozna vaginalna nakaza.Hlavne cez pradlo, ktore sa otiera o oba otvory.
Znicit(jednorazove) sa da velmi lahko vyplachom koloidnej striebornej vody alebo roztokom GSE
Zvysenie imunity proti nakaze je mozne roznymi doplnkami, od probiotik az po davky betaglukanov.

miena

RNG, poradis prosim nieco na E coli? viem ze uz to tu bolo niekde pisane, ale neviem to najst, dakujem, lebo uz sa s tym dlho trapim, teda...mam gynekologicke problemy so svrbenim a zo steru mi vysla E coli...co by som mala robit, ked mi ani ATB nepomohli...?

RNG

danina
Zvysena mocova kyselina v krvi znamena znizena cinnost ladvin. Ladviny sa precistia pitim caju z byliny Chanca piedra, ktory ma zaroven mierne antibakterialne ucinky. Ak je poskodenie ladvin z nejakej nakazy, odporucam brat nieco sirokospektralne, ako GSE(60 kvapiek do litra vody) a oreganovy olej(3x2 kapsule), pripadne extrakt z olivovych listov(3x750 mg, 20%)

RNG

mariaj,
GSE obsahuje 33% citricidalu, specialneho aktivovaneho patentovaneho vytazku z grapefruitovych semien. Cize nie obycajneho vytazku z grapefruiotovych semien.
Citricidal sa vyraba od roku 1982 podla povodnej patentovanej procedury.
Ine vytazky z grapefruitovych semien su rozne napodobneniny, povacsine ovela horsie a menej ucinne.

danina

Zdravim RNG... v reklamach google uz nevidim odkaz na vase Doplnky vyzivy RNG. Manzel je odporuceny na infektol.vysetrenie...Okrem ALT ma zvysenu aj kyselinu mocovu. Nieco sa v jeho organizme deje, ibaze nevieme co. Stracam vsak doveru k lekarom, pretoze stanovenie diagnoz je zdlhave a vacsinou vsetko konci v nemocnici na kvantach liekov a zo zdraveho cloveka spravia invalida. Dakujem za odpovede. Pekny den

RNG

mariaj,
vrbova kora(salix alba, willow bark) obsahuje povodnu protizapalovu latku , salicin.Napodobnenina z nej , salicil a acetyl salicilova kyselina(aspirin) sa pouzivaju uz skoro 100 rokov.
Salicin aje nema presne tie iste ucinky, lebo nesposobuje na zaludku skodu. A to hlavne pre to, ze sa z vrbovej kory uvolnuje len velmi pomaly, postupne, takze nemoze popalit sliznice.
davka 3x500 mg aspirinu je ekvivalent zhruba 3x2 gramy vrbovej kory.
Kedze vrbova kora uvolnuje salicin postupne, ucinky sa zjavia az po viacerych hodinach