Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

zufala, vsetky potravinove doplnky(az na male vynimky) sa mozu pouzivat neobmedzene dlho. Ak ma telo nejake vyhrady, da ti to vediet. Nakoniec to iste plati na vsetky potraviny.
Na vyrovnanie hormonalnych hladin v tele treba materialy na hormony, najlepsie polotovary, ako yam, pupalka, damiana, Dong Quai a podobne.
Beries tolko a tak dlho, ako to telo vyzaduje.
Obvykle davky yamu su 500 mg az 2 gramy denne. To iste plati na Dong Quai, ktory je zaroven aj adaptogen a ma hromadu uzitocnych funkcii v tele.

RNG

Zufala, pochybujem o tom zafarbeni zubov, to by sa od roku 1982 predsa len muselo zjavit aj v americkej literature a boli by z toho riadne sudy!!!.
Mozno nejake ine vytazky z grapefruitovych semien to mozu robit,o com sice tiez pochybujem, ale nie originalny GSE od NutriBiotic.

zúfalá

... tak som si kúpila knihu Nový zpusob léčby grapefruitovými jádry a píšu tam, že zriedka môže pravidelné užívanie GSE v kvapkách u niekoho spôsobiť hnedé zafarbenie zubov. Toto zafarbenie súvisí s rozdielnym chemickým zložením slín v ústnej dutine. Zafarbenie môže odstrániť zubný lekár a odporúčajú v týchto prípadoch užívanie v tabletkách alebo kapsliach. Bude GSE v blízkej dobe zase aj v tabletkách? Beriem GSE na likvidáciu plesní v črevách a uvádzajú, že ho treba užívať 3-4 mesiace splu s úpravou stravy. Môžem tak dlho užívať aj oreganový olej?

Ešte mám otázku k užívaniu Dong Quai a Wild Yam - môžem ich užívať spolu a nepretržite? Alebo treba robiť prestávky? Potrebujem vyrovnať hormonálne hladiny.

Ďakujem.

RNG

ajja hustota krvi zavisi hlavne od lepkavosti krvnych platniciek. Lepkave latky na nich su lepkave bielkoviny. Rozne bielkoviny rozkladajuce enzymi ich robia menej lepkave, cim sa krv menej zraza aj rychlejsie plynie(znizi sa viskozita)
.....
Vitamin K prispieva k zvyseniu zrazania.

RNG

kalinka, protizapalove znizia zapal(curcumin,dumbier, bromelain, quercitin vitamin C a E
polotovary na regeneraciu klbovej hmoty regeneruju opotrebovane klbove vaziva(glucosamin, chondroitin, MSM, zelatina, huspenina, hyaluronicka kyselina)
a na vytvorenie klboveho mazu(synovialna tekutina) okrem hyaluronatov a glukosaminu je CMO a avokado, ktore obsahuje prave spravne tuky na klbovy maz.

ajja

Mám to chápať že enzýmy riedia krv? To je divné, že? Keď je to multienzým mal by asi obsahovať enzýmy a nie vitamín K.

kalinka

Prosim Ta, čo odporučíš na opotrebené kolenné a bedrové klby? Desí ma operácia a francúzske barle.Dakujem

RNG

Multienzyme riedi krv, 2 dni ored operaciou by ho mala prestat pouzivat, lebo jej iste daju nejake riedice krvi proti postoperacnym krvnym zrzeninam(tromboidy) a tak by mala prilisnu krvacavost. Ale par dni po operacii sa moze k enzymom vratit, lebo zvysuju rychlost hojenia.

mikri

RNG chcem sa spytat: svokra ide na vymenu klbu nakolko tento co ma teraz je starsieho typu a odvapnuje kosti... moze pred operaciou a po nej uzivat multienyzme? nerada by som jej odporucila nieco co by jej mohlo uskodit a ty vies o jeho uzivani vsetko. Dakujem.

RNG

inac pregnenolone(tak je znamy viac, ako pregenolone) je prirodzeny hormon, z ktoreho sa vyraba v tele, DHEA, z toho progesteron a testosteron a z toho estrogeny. To iste ale vie telo vyrobit z Diosgeninu, ktory sa nachadza bohato v ovela lacnejsom doplnku, mexickom divokom yame a dokonca aj v domacej senovke greckej.
A yam mam povoleny na dovoz aj predaj, a predava ho aj mnoho inych , od roznych vyrobcov.