Otázky na RNG

haliata

RNG - zacala som brat gaba mladost a zacali ma boliet zuby. prestala som brat gabu prestali ma boliet zuby. :) akoze nexapem. sibe mi ci fakt take nieco moze nastat ... hhh mne to nejde stale do hlavy. za odpoved vopred dakujem papa

RNG

Vaneska, jodova tinktura je velmi silna, treba ju rozotriet velmi dobre. Niektori ludia ju dokonca potrebuju zriedit(da sa rozriedit napr vodkou na polovicu)

RNG

janecka, crevna sprcha je modna zalezitost z patdesiatych rokov z Californie.
Pri urcitych problemoch zamorenia moze pomoct, ale zdravi ludia ju nepotrebuju. Vymyva totiz aj prospesne bakterie a celkove postupne "vysla z mody" aj Californii, az na vynimocne pripady, ked ju zo zdravotnych dovodov(silne zamorenie, potreba klistira) este stale obcas prevadzaju.

RNG

anely, cievy treba cistit(lecitin), aby sa mohli spravne regenerovat, jest hodne antioxidantov a bioflavonoidov(vitamin C, E, zeleniny, rutin, hesperidin, zelene zaje, vytazky z jadierok hrozna, cucoriedok, malin,...)

RNG

sara 13, len mizivo malo z potravinovych doplnkov pracuje jedno proti druhemu, ostatne sa mozu kombinovat, pripadne brat s par hodinovou prestavkou.
Ja osobne beriem ovela viac, nez sedem roznych.

RNG

silvus,
okolo jodu sa rozsiruje hromada bludov.
Nasa odporucena denna davka stanovena v tabulkach na 150 mcg(v roku 1948!!!!) bola davno dokazana viacerymi lekarmi, vyskumnikmi za nedostatocnu.
Japonci v priemere(!!!) jedia z morskych zelenin vyse 80 nasobok toho a maju podstatne menej problemov so zdravim, vcitane problemov zo stitnou zlazou.
Betadine je organicka forma viazaneho jodu,patentovane farmaceuticke.
Ked ja hovorim o jodovej tinkture, mam na mysli len roztok jodu v alkohole a vode, tak ako sa pouzival skoro 100 rokov ako dezinfekcia.

RNG

otazka, kazdy sme individualni a casom sa menime.
Ked ti telo signalizuje, ze sa mu nieco nepaci, nenut ho.
Na signaly tela treba pocuvat a podla nich sa riadit

vaneska

RNG,
prosím Vás o radu. Vyskúšala som jód. tinktúru a fľak mi do druhého dňa zmizol, no na bruchu - tam, kde som si nakvapkala tinktúru, mi ostal fľak, resp. také drobné červené pupáčiky, ktoré trošku svrbia. Je to dáka alergia?
ĎAKUJEM.