Otázky na RNG

josh1

ahoj RNG...mame jesen...a na jar a na jasen ma zvyknu boliet krize tak ze sa nemozem zohnut...okrem klbovej vyzivy a bone essentials som si kupil pupalovy olej a omega kyseliny namiesto analgetik a antiflogistik, ktorych som sa najedol a napichali mi ich uz dost...ale nechapem ze pupalka a omega kyseliny vytvaraju Prostaglandiny - a predsa ucinkuju od bolesti...a naproti tomu analgetika blokuju tvorbu Prostaglandinov a tak potlacaju zapal a bolest...JE TO MOZNE?...ale nechcem brat antiflogistika, radsej skusam prirodne

RNG

Elesar, neviem kolko magnezia sa nachadza v 1 grame calcium laktatu ale pravdepodobne medzi 100 az 150 mg.
Teda 2 gramy laktatu by pri tej vysokej absorbcii snad mohlo aj stacit.

Osobne som bral ucity cas 2 gramy magnezium maleatu(jablcnan horecnaty) a ten mal 125 mg magnezia na gram maleatu.

elesar

RNG...len pred par dnami som objavil na slovenskom trhu magnesium vo forme laktatu. podla toho, co si davnejsie pisal su laktaty najlepsie vstrebatelnou formou. kolko takehoto magnesium laktatu mozem denne uzivat??? vdaka

RNG

mirulko, ja nie som dobry na rozne slovenske skratky, nie som anio lekar a ani nezijem na Slovensku.
Zvysene zelezo a erytrocyty(cervene krvinky) ide jedno s druhym.Nemusi to byt znamka ziadneho problemu. Len malo ludi ma velmi vela zeleza, ktore je celkom seriozny ale malokedy adresovany problem, a pokial viem, riesenie je znizenie prisunu jedal bohatych na zelezo a dokonca davanie krvi(Bleeding) ako za starych cias bolo pustanie krvi.
Zvysene leukocity znamenaju niekde v tele zapal, moze to byt len prechodna situacia, ak ale dlhsie trva, bral by som protizapalove(curcumin, bromelain, dumbier, boswelin...)
alebo este lepsie nejake velmi sirokospektralne antimikrobialne ako GSEm oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, collostrum atd.
Samozrejme by velmi pomohlo zistit, co tie zapaly sposobuje, tak by sa to dalo presne adresovat.....

miruliko

Rng Zdravim Vas. Mam na Vas par otazok. Zistili mi ze mam zapal stitnej zlazy asi v krvnom teste mam vsetko OK iba TSH mam zvysene. Moze to byt od stresu lebo v poslednej dobe som ho mal asi najviac v zivote a to nepretrzite asi 2 tyzdne. Okrem toho mam v krvnom obraze zvysene zelezo, Lymfocyty, Str.obj.erytr tieto 3 veci mam zvysene co ktore znamena prosim Vas??? Seg. mam znizene co to je za skratku a co znamena ked je to znizene. Dakujem za vsetky odpovede vopred

RNG

penzista, tehotne zeny by mali brat mineralove doplnky a rybacie oleje, tak isto kojace, inac dieta vyrabuje kostru matky, odniekadial si musi vybrat potrebne mineraly na kosti a nervy!

penzista

RNG -
prosím o radu,či predpísané dávkovanie BONE ESSENTIALS 2 x 500 mg + 2 x SPIRULINA je možné užívať aj počas tehotenstva ? Ďakujem !

RNG

haliata, neviem co vsetko obsahuje Gaba mladost, nasiel som len GABA 500 mg(OK) a mucuna pruriens(africky bob) 10 mg=nic.
Co to ma s mladostou neviem, ale Gaba je neurotransmiter a pomaha lepsie spat, relaxovat a proti depresii.
Mucuna pruriens obsahuje 2-3 percenta L-DOPY.
Ucinna davka L-DOPY je 250 az 500 mg. Zvysuje hladinu dopaminu a tym aj hGH, tj ludskeho rastoveho hormonu.
....
Z coho ta mozu boliet zuby, nemam ani sajnu.

RNG

lofasos,
uvedena chlorela je poriadne draha, 120 x 200 mg=24 gramov za 596 korun! To je 24 833 korun za kg!
Inac uzitocna davka chlorelly je 5-10 gramov denne, ako silne koncentrovaneho jedla. Nie miligramy!