Otázky na RNG

RNG

arman, neviem, ci to je vysledok nejakeho nedostatku alebo len nespravne hodnotenie situacie, ktore potrebuje skor radu a podporu.
Ja som len "doplnkar", nie psycholog.

oli

loloo, skús sa podeliť zo svojim trápením v téme depresia alebo úzkosť.
Skôr by si potreboval navigáciu dobrého psychoterapeuta, pretože ak sa chceš zbaviť sociálnej fóbie musíš na sebe zapracovať aj ty sám. Robí sa to tzv. desenzibilizáciou, neviem ako sa u teba prejavuje. Strach z ľudí? Alkohol a drogy je to posledné čo by si mal brať.

arman

RNG co by si mi poradil na moj sialeny stav. silný záujem sústreďovať na seba všetku pozornosť následkom ktorým vznika porucha psychickej rovnováhy, úzkosť napatie a zmätenosť a to ma strasne ubija.

RNG

mikri, na zvysenie zrazanlivosti krvi treba brat vitamin K, 100 az 200 mcg, najdes ich aj v mojich obchodoch.

Na zvysenie tvorby platniciek treba brat protiplesnove prostriedky(kostna dren napadnuta plesnami ich produkuje malo)ako napr.
caj z lapacha,
kokosovy olej, niekolko lyzic, a
3x2 tobolky oreganoveho oleja
No a samozrejme dostatok bielkovin, z ktorych sa skladaju krvne platnicky.

jancecka

Ahoj RNG, môžem sa predávkovať vitamínom E? Totiž predpísala mi ho doktorka a ja som ho brala dva krát denne a až teraz som si všimla, že na krabičke je raz denne. Je to 400-vka. Dúfam že nie D:

RNG

loloo, ja neviem hadat, co ti chyba, to si musis najst sam
Pozri sa na temy, depresia, panicka porucha,bipolarne poruchy, tetania...
to su vsetko rozne nasledky nevybalancovanych a nedostatocnych hladin neurotransmiterov a na odstranenie sa pouzivaju rozne prostriedky, casto rovnake neurotransmitery na rozne nervove poruchy.
Musis ich jeden po druhom vyskusat, kym nezistis, co ti vlastne chyba (alebo coho mas privela= ovela zriedkavejsi pripad). Moze to byt kombinacia roznych, nielen jeden.

mikri

Chcem poprosit o radu ak sa da... Manzel ma problemy so zrazanlivostou krvi. Zatial mu nic nedali ani nic neriesia iba si ma davat pozor na poranenia. Docitala som sa ze vitamin K podporuje tvorbu trombocytov. Mozes mi nieco odporucit pripadne su nejake pripravky dostupne? Dakujem za odpoved.

RNG

lkoloo, alkohol a tazke drogy ti nevyriesia situaciu. Problem nervov a mozgu je v neurotransmiteroch a neurohormonoch. Ak potrebujes utlmovadlo, je plno prirodnych.Nemusis brat synteticke "oblbovaky"