Otázky na RNG

miruliko

RNG Ahoj RNG prosim ta zistili mi ze mam autoimunnu tyreotritidu asi zapal stitnej zlazy inak stitnu zlazu mam uplne zdravu len imunita ju chce znicit. Dr. mi vravela ze som to zdedil a je to mozne a ze teraz ma bude len sledovat a potom ked stitna zacne mat problem (malo alebo vela hormonov)tak mi da lieky. Ja by som sa chcel spytat ci aj ked je to zdedene ci sa to neda potlacit aby mi ju organizmus nenicil inak som zdravy ziadne ine tazkosti nemam. Dakujem

khadafi

RNG Tie doplnky Samento/Vilcacora(uncaria tometosa, cats claw) su vo vasom obchode alebo kde ich zozenim???
Dakujem

romana

ja sa práveže stále starám o pokožku, aj tela. To svrbenie trvá tak 5 dní a potom to zmizne. A jednoducho nič. Na koži nevidno, že by bola suchá...

RNG

khadafi, ANA je priznak "autoimunnych chorob".
V teme "autoimunne choroby" som spominal hlavne Samento/Vilcacora(uncaria tometosa, cats claw) ako liecivy doplnok na rozne mozne autoimunne "spustace", hlavne je to uz pomerne dobre preskumane na borelioze, ale pravdepodobne to pracuje aj na chlamidie a ine.
Dlhodobe pitie aloe vera tiez pomaha

khadafi

Zdravim RNG Mam toho viac co potrebujem poradit. Priatelka ma blbe vysledky Aslo ale to az tak nevadi zle je to ze ma zle vysledky...pozitivne latky ANA su to latky ktore nicia jadra buniek alebo take nieco. Ved urcite viete. Zacala brat 2x30kvapiek do pol litra vody GSE, oreganovy olej 3x1 kapsula denne a koloidna strieborna voda do hrdla 1x denne aj trosku vypije. Vecer probiotika. Co by este bolo dobre si zohnat aby jej to pomohlo na to ANA. Super multienzym alebo co odporucas. Dakujem pekne vopred za odpoved

RNG

romana, aj sa som mal taky cas. Je to kombinacia sucha, odmastenia koze mydlami, chlor vo vode...
Pomaham si natieranim si mokre telo po sprche trochou kokosoveho oleja. To mi pomaha

RNG

haliata, tam nie su uvedene vsetky lastky co ten prostriedok obsahuje.
Inac ja celkove nedoverujem prostriedkom, ktore nie su GMP, tj nezavisle kontrolovane inou organizaciou,
Zialbohu sa v doplnkovom bussinesse privela klame.

romana

RNG
Prosím poraď mi.
Mávam obdobia, kedy ma hrozne svrbí telo. Hlavne stehná, brucho, boky...
Začalo to v období strednej školy a teraz sa to pravidelne opakuje tak 1-2 krát za rok. Na tele pritom nemám žiadne vyrážky a doslava by som sa zodrala z kože. Nevieš čím to môže byť? Mám pocit, že to súvisí s niečim z vnútra. Ozaj. Moč na cukor mi brali, je v poriadku.

RNG

Josh, ako potlaca omega 3 zapaly neviem, ale viem, ze ta funkcie nie je velmi silna, skor by som povedal, ze nie je protizapalovy prostriedok.Ale pomaha pri bolestiach vyplyvajucich z nervov, lebo obsahuje DHA, latku potrebnu na regeneraciu myelinu(nervova izolacia, casto poskodena sezonnymi virusami a nasimi vlastnymi pri oslabeni tela)
Ale pupalkovy a borakovy olej obsahuje GLA(gama linoleicka kyselina, to je omega 6 kyselina) a ta je dost silne protizapalova.
Z protizapalovych odporucam ale silnejsie, ako curcumin(turmeric), bromelain, boswelin, dumbier.