Otázky na RNG

svetlana6

ahoj RNG. snazila som sa dovolat do predajne v lucenci (047 43 27 274), ale v telefone mi to pipa ako neexistujuce cislo :/ to cislo je z netu. je nespravne?

alena666

ahoj RNG,rada citam vase rady, a myslim ze to vela ludom pomoze,aj ja by som potrebovala radu,mavam casto zenske problemy,vytoky a palenie,aj som citala co dievacatam a zenam odporucate na plesne a kvasinkove infekcie, ja sa toho nemozem zbavit uz dlho a kazdy mesiac som u lekara,ale bral mi krv,koli zapalu, robil mi kultivacie,a jeho odpoved,ze nemam kvasinky,ani nic, a nic mi nie je? tak z coho to mam a ako mam proti tomu bojovat,ked mi ani neviem,co mi je.velmi rada bysom bola keby ste mi poradili a nieco doporucili co by som si u vas mohla objednat. vopred dakujem

xtiba

rng ked si chcem objdednať výrobky v tovjej predajni na dobierku na ktoré číslo mám zavolať?predavačke? som z trnavského kraja...

RNG

GSE obsahuje aktivnu latku citricidal.
Viackrat som tu uviedol, tabulky roznych koncentracii potrebnych na znicenie roznych mikroorganizmov.
Pri koncentracii, ktoru odporucam(60 kvapiek na liter vody, postupne pit po glgoch cely den) vstupuje do hrdla koncentracia 1200 ppm(1200 miliontin citricidalu vo vode)
Tato sa hned v ustach riedi, neskor v zaludku ovela viac takze do criev vstupuje v koncentracii pod 200 ppm. Pod 200 ppm neposkodi probiotika, ale 60 ppm znici streptokoky a 2 az 6 ppm staci na stafylokoky.
Tj znici zle mikroorganizmi ale neposkodi dobre. To je uzasna vyhoda proti syntetickym antibiotikam.
Podobne sa spravaju aj ine, ako oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, lapacho(Pau D Arco), collostrum a ine, ale niektore su naozaj tak silne, ze po case znicia aj uzitocnu floru, napr graviola po dvoch tyzdnoch brania znici aj probiotika, preto ju treba pit napr doobeda a na vecer zobrat kazdy den probiotika s jablkom na obnovu flory cez noc.
Inac graviolu obvykle odporucam len na rakovinu, kde obsahuje hromadu silnych latok(acetogeniny) zabijajucich rakovinne bunky a popri tom aj rozne mikroorganizmy, ktore maju rakovinotvorne vylucky.

lenca

Ked sa uziva GSE, aj po nom treba uzivat probiotika? Len ma napadlo, ze ci GSE v crevach neznici aj zle aj dobre bakterie.
Chcem sa spytat RNG, je nieco nove, co sa tyka tvojho obchodu v Bratislave? Ani si neviem predstavit, ze by tu ten obchod nebol :-(

RNG

inac, probiotikum netreba brat pravidelne, raz ked mas v crevach dobru probioticku floru, staci si ju doplnit pre istotu raz za 2 tyzdne, ale vzdy po hnackach a samozrejme po syntetickych antibiotikach, ktore ju casto kompletne znicia.

RNG

khadafi, mozes to kombinovat ako chces, jedine medzi probiotikami a antimikrobialnymi si daj aspon 3 hodiny pauzy a najlepsie je brat probiotika na noc s jablkom, aby sa rozmnozili cez noc.
Creva maju 500 az 1000 miliard probiotickych organizmov(a inych, skodlivych) takze tie 3 miliardy treba rozmnozit na dobre osidlenie criev.
Doplnky vyzivy podla definicie nemozu skodit, tak isto ako potraviny.
To nie su lieky, kde su pripustne skodlive postranne ucinky.
Kazdy potravinovy(vyziviovy) doplnok, kde najdu alebo dokonca len podozrievaju na skodlive ucinky v odporucenych davkach okamzite stiahnu z trhu, teda aspon v USA

khadafi

RNG Mas fakt velmi dobre vedomosti ale uz som z toho fakt mimo vsade ine informacie. Ja som tu temu autoimunne choroby precital celu uz viac krat. Neviem co mam teraz dalej kupit ...priatelka zatial nema ziadne autoimunne ochorenie vsetky testy boli neg. aj chlamidie a ine ale jedine co bolo pozitivne je ANA a to je dost zle si myslim. Viem ze to moze byt nejaky zakuklenec ale neviem co jej mam este dat nech bere ona zacala nedavno brat GSE aj oreganovy aj koloidnu do krku a aj trosku vypije lebo mala aj ine problemy. Rozmyslal som ze jej este kupim od teba tu Uncariu nejaky selen zinok popripade extr.oliv.listov, colostrum a probiotika jej davam aj teraz vecer ale len tak kazdy druhy treti den. Co myslis co je najlepsie ako to mam skombinovat aby jej to nezaskodilo ale pomohlo. Nechcem nech sa jej to zhorsi. Nejako mi to naordinuj aka kombinacia je najlepsia lebo ja uz fakt neviem.....Dakujem

RNG

gabiana, tema bezala mnohokrat.
Na likvidovanie cyst je jod, enzymaticke cistenie tela a niekedy treba brat aj yam a ine hormonalne polotovary, hlavne pri utvaroch homonalne zavislych, ako hrcky v prsiach a myomy.