Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

elessar

RNG...co hovoris na magnezium s tymto zlozenim:
magnesii lactas dihydricus 500 mg, co zodpoveda 51 mg cisteho horcika v 1 tablete.
pomocne latky: oryzae amylum (ryzovy skrob), talcum (mastenec).
50 tabliet, cena 75 korun.
vdaka.

RNG

959, jod sa lahko zmyje pod sprchou z koze.
Aplikovat sa moze vselikde, ja si ho davam pod pazuchu. Pre zeny je lepsie si ho aplikovat pod pupok, blizko vajecnikov, hlvane pre tie, ktore maju rozne cysty, polypy a ine neziaduce tkaniva.

RNG

Dusan cisty lecitin nemoze byt v tabletkach, to je prasok. Kedze odporucam tyzdenne aspon raz plnu lyzicu, nehovorime tu o tabletkach vobec.
Cisty lecitin sa vyborne absorbuje.
Mal som ho v obchodoch, zavolaj tam, ci este maju, lebo pre mnozstvo problemov som sa rozhodol v tom nepokracovat.
Povodny rybaci koncentrat Max Epa je na nervove problemy asi najsilnejsi.
Ale tusim uz zmenili jeho meno, cislo produktu ale zostalo to iste(# 3832).

RNG

zuziana, myslis minitabletky kelpu?
Tych mozes brat plno, lebo obsahuju len 150 mcg jodu. Odporucanie roznych vyskumnikov, lekarov bolo 1 az 6 mg denne.
Ale aj jedna je viac , ako nic, lebo vacsina ludi nedostane ani len tu strasne nizku odporucenu dennu davku=150 mcg
Japopnci dostavaju v priemere z denne jedenych morskych rastlin v kvantitach az 12.5 mg , to by si musela prehltnut tych minitabletiek vyse 80!
Tolko samozrejme neradim v ziadnom pripade, ale niekolko denne pomoze telu.

959

RNG a este nieco.Vecer som si teda rozotrela tych 10 kvapiek.Ostal mi tam flak.Potom po 1/2 hodine som sa isla osprchovat a po sprchovani a utreti som si vsimla, ze tam nic nemam.Teraz neviem, ci sa mi to vstrebalo, alebo ja blba som to zmyla v sprche.Ale az by sa to vstrebalo, tak by to bolo velmi rychlo, nie?Za pol hodinu?
A preco sa to aplikuje pod pupok?

dusan

RNG,ponukas vo svojom obchode aj Lecitin?A ak ano,v akej forme-praskovej,alebo v tobolkach?Ktora forma je lepsia na stravenie v organizme?
Chcel by som si objednat aj Omegu3.Ktoru by si mi odporucil na unavu,depresie a vycerpanost?
A este aj Lubovnik,ponukas ho este?Dakujem.

zuziana

RNG ja sa chcem spýtať,ako mám brať jodove tabletky-dnes mi prišiel balik z tvojej predajne a nebol tam žiaden návod.Vďaka za odpoveď.

RNG

10 kvaliek dobre rozotriet , raz za tyzden je dost.
Jod potrebuje kazdy a to ovela viac, nez je sastarala a dnes uz dokazatelne chybna tabulka odporucenych dennych davok.
Dnes uz predsa skoro kazdy uzna, ze 70 mg vitaminu C je hrozne malo, to iste na 15 mg vitaminu E, a z vyskumov v 80tych rokoch, tak isto vyplyva ze 150 mcg jodu je primalo.
Kedze nejeme morske rastliny ako Japonci, aj tento transdermalny sposob doplnovania je lepsi, ako nic.

959

RNG, ahoj.Dnes mi dosiel balicek doplnkou od teba.Medzi nimi aj jodova tinktura.Prosim ta, kolko kvapiek si mam dat pod pupok arozotriet? 10?
A este mi , prosim, odpis, ze asi ako casto to mozem praktizovat?Ak mi napr. zmizne do 24 hod, to znamena, ze telo si to zobralo.Potom to kedy zase mozem zopakovat?
Dakujem.
A vobec mozem to uzivat len tak, aj ked nemam nejake problemy suvisiace s potrebou prijimat jod, napr.poruchy stit.zlazy a ine choroby?