Otázky na RNG

baku

RNG prosim Ta ak vies porad mi.. moj priatel uz dlhsiu dobu pocituje unavu a slabost.. akoby stracal sily.. ma bolesti svalov na lytkach, bolia ho krize... stale ho zalieva studeny pot.. najma na hlave.. musi sa velmi casto prezliekat.. teraz velmi kasle.. robili mi RTG hlavy, pluc.. brali krv.. EKG.. vsetko negativne... ma oslabenu imunitu.. kupil si hlivu ustricovu... mas s nou skusenosti, na co je dobra ?
dakujem

miša

RNG, prosím poraď dávkovanie koloidného striebra. Kúpila som v koncentrácii 150 ppm a predavač mi radil 3 x 10 ml denne. Potrebujem zlikvidovať candidu a chronický zápal mandlí. To dávkovanie sa mi vidí príliš vysoké.
Ďakujem za radu.

maiya

ahoj RNG, chcem sa opytat kedy je najlepsie uzivat probiotika? ci rano, ci vecer, ci pred jedlom alebo po jedle? beriem probiofix. dakujem

maiya

ahoj RNG, chcem sa opytat kedy je najlepsie uzivat probiotika? ci rano, ci vecer, ci pred jedlom alebo po jedle? beriem probiofix. dakujem

elessar

RNG...vdaka za odpoved, este k tomu horciku.
1. kolko takychto 500 mg tabliet (51 mg cisteho magnezia) magnezioveho laktatu mozem uzit, aby som sa nepredavkoval.
2. mas nejaku znalost preco je v pribalovom letaciku uvedene, ze dve hodiny pred a po uziti sa nemaju konzumovat mliecne vyrobky?
vdaka

RNG

Lara13, nevyzera to na migrenu(zamorenie tela, nedostatok vody, spomalene travenie) ale skor na nejaky lokalny zapal, pravdepodobne vyzarujuci z nosnych dutin. Skus protizapalove(curcumin, bromelain, boswelin dumbier) a rybacie oleje na vyhojenie nervov.
Ak by sa to vracalo, precisti si nos koloidnym striebrom alebo roztokom GSE. Ak by ani to nestacilo, ber roztok GSE a oreganovy olej dlhodobo.
Nakoniec to pricinu zapalu(nejaku mikrobialnu nakazu od bakterii,cez virusy a mykoplazmy) musi vynicit.

lara13

rng nemas skusenost prosim?

cim to je? skoro denne ma boli hlava takym sposobom, ze bolest citim tak akokeby za ocami, len ked nimi zagulam, alebo pozriem hore, dole, dolava, doprava...a niekedyma boli hlava aj v oblasti spankov...
neviete cim to je? Ma niekto skusenost? Takmer vzdy ked zagulam ocami ma to boli...

RNG

elesar, dobre zlozenie, teda ten laktat, ale skrob ako plnidlo znizuje trvanlivost takze ho vacsina vyrobcov doplnkov mepouziva a na mastenec tu vo fore utocili-neviem co na tom je pravda.
Vyzera to na miestny vyrobok, podporovany statnymi doplatkami, inac by cena bola podstatne vyssia.
Teda OK z mojej strany.