Otázky na RNG

suri

Samozrejme sa len pytam, ci je teoreticky mozne znizenie davkovania liekov a podávania doplnkov.Je mi jasne, ze cez toto forum sa konkretnosti na "dialku" nedaju riesit. Ide mi o nazor.

farmaceutka

Tak na toto som zvedava, ci RNG sa odvazi znizit davkovanie liekov, ktore predpisal lekar. To ma fakt zaujima...

suri

Dobry den, chcel by som sa spytat RNG
1.
Po dvoch mozgovych prihodach, starsi lezici pacient, uziva:
3 x denne 1 tabl. Gordius 300
www.nobel.sk
3 x denne 1 tabl. Cavinton 5
www.nobel.sk
ráno 1 tabl Anopyrin
1 x denne Citalec 20
www.nobel.sk
1 x denne 2 tabl Detralex
na zily na nohe (prekonany erisypel)
www.nobel.sk
Otazka: je mozne davkovanie tychto liekov znizit a uzivat Vase doplnky? Ak ano, v akom pomere by ste to odporucal a ktore doplnky?

2.
Pacient s chronickou pankreatitidou, uziva:
3 x denne 1 tabl. Pangrol 20 000
www.nobel.sk
1 x denne 1 talb. Helicid 20
www.nobel.sk
Na vysoky tlak a cholesterol uziva:
1 x denne 1 tabl. vecer Coronal 5
www.zentiva.sk
1 x denne 1 tabl. rano Gobten 2
www.zentiva.sk
1 x denne 1 tbl. vecer Tulip 10
www.nobel.sk
Otazka: je mozne davkovanie tychto liekov znizit a uzivat Vase doplnky? Ak ano, v akom pomere by ste to odporucal a ktore doplnky?
Je mozne na regeneraciu pankreasu pouzit 1/2 davky protokolu dr Berksona za sucasneho brania vyssieuvedenych liekov?
Posledna otazka. Objednal som u Vas silymarin. Prisiel Milk thistle seed 250 mg, podtym uvedene Standardized to contain 80 % silymarin. Je tam teda 250 mg silymarinu alebo iba 80 % z 250 mg, teda 200 mg. (kvoli protkolu)
Dakujem
Zaverom: Tuto stranku som objavil iba pred dvoma tyzdnami. Je super. Za ten cas som uz dva krat objedaval z Lucenca na dobierku spolu 14 druhov doplnkov. Sluzba v Lucenci je vynikajuca, za dva dni som mal vsetko doma dobierkou. Dakujem

RNG

preggo, aj ja by som rad vedel, co sa deje.Ja nemam ziadne informacie o predaji, lebo mi to konatelka neoznamuje. Takze som stratil trpezlivost a vyzval som ju pred vyse 2 mesiacmi po poslednej zasielke, aby mi oznamila financny stav a predaj,lebo za takych okolnosti, ked mam neustale straty (a ani neviem ake, ale viem, ze vsetky zasielky boli platerne z mojho vrecka vcitane postovneho) a ludia sa mi stazuju tu na fore, ze je to a to vypredane a ja nedostavam ziadne spravy, uznajte, za to sa neda tak do nekonecna robit. Na to "ultimatum s 3 tyzdnami na odpoved som zatial nic nedostal a je to uz vyse 2 mesiace. Tak sa mi nedivte, ze to hoci s krvacajucim srdcom musim skoncit z mojej strany.
Nevicitasm nikomu nic, mozno konatelka "nabrala privela na rohy" a nestaci to robit popri svojom normalnom zamestnani. Ale takto dalej som nie ochotny pokracovat.
Urcity cas sa zrejme tovar este bude vypredavat, ale dalsie zasielky nehodlam posielat, moje vrecko je uz vycerpane.

preggo

Prosim vas, RNG,vyjadrite sa konkretne vy na tento problem s vasimi obchodmi,lebo ja uz to vobec nechapem.Pred tyzdnom som volal do lucenskej predajne a tam mi velmi mila pani predavacka povedala, ze sa vobec nemusim bat, ze obchod sa nezavrie, ze maju vsetok potrebny tovar, dokonca zevraj ako pocula, ide na Slovensko dalsia zasielka tovaru od vas.Tak kde je vlastne pravda?Ked mi to povedala,bol som velmi rad, nakolko tie vase doplnky a rady su k nezaplateniu.A teraz citam na fore, ze uz maju vypnute telef..Kto nam teda povie skutocnu pravdu?Nepaci sa mi toto zavadzanie, pretoze keby som vedel, ze skutocne sa obchod zatvara, kupim si tovar do zasoby.Takto ma pani predavacka odhovorila, ze to nie je potrebne, ze obchod ide dalej , ze je vsetko po starom a ze klientov pribuda z mesiaca na mesiac.
Dakujem.

lajlaa

dobry den,pan RNG,velmi je mi luto,ze sa vase obchody rusia,pretoze nic takehoto formatu na slovensku asi nie je.skoda.chcela by som sa vam podakovat,za vase rady tu na fore,kde ste urcite mnohym pomohli.a este by som vam chcela povedat,ze ani mozno neviete,ze ste vasimi radami pomohli aj dalsim ludom,pretoze ste ma ako mladu farmaceutku inspirovali ku postupnemu studiu ucinnych prirodnych prostriedkov,ktore mozem ludom poradit,respektive pre vlastnu potrebu..zial k solidnej literature na tieto temy sa da dost tazko dostat,ak by ste mi mohli odporucit nejake casopisy,ktore uvernuju vysledky vyskumov z tejto oblasti,bola by som velmi rada.dakujem. Takze aby ste vedeli,mozno ste urobili viac dobra,ako si myslite a touto cestou sa vam chcem ospravedlnit za vsetkych medicinskych pracovnikov,co na vas tu na fore utocili.

sariana

Vlastne na obe cisla na tuto predajnu mi pri vytacani vyhodi "chybne cislo". A na objednavku cez mail nikto nereaguje. Velmi ma to mrzi:-((( Keby som vedela, uz davno mam nakupene aj do zasoby:(