Otázky na RNG

prima

Ahoj RNG, zaujímal by ma tvoj názor na Pycnogenol, či je to naozaj taký silný antioxidant ako sa píše. A prosím ťa, je veľký rozdiel medzi Pycnogenolom vyrobenom z Pinus maritinus a pycnogenolom z pinus pinaster? Ďakujem vopred.

mariaj

RNG,prosim takze ak je na flasticke Acetyl l-carnitin napisane 250 mg,tak aby bol 1 gram a malo to svoj ucinok,treba uzit 4 tablety.Rozumiem dobre.Prosim staci potvrdit 1 slovom.DAKUJEM.

RNG

mayaa, najlepsie je brat probiotika na vecer s niecim co podporuje ich rozmnozovanie v crevach, ja obvykle odporucam jablko.

RNG

salamander, ucinok cipralexu je SSRI, tj posobi(zvysuje nepriamo) na hladinu serotoninu.
GABA je uplne iny neurotransmiter, takze ucinky tychto dvoch branych naraz sa nekrizuju.
....
Poznamka, SJW je tak isto SSRI plus zvysuje aj hladiny inych neurotransmiterov a to bez bocnych skodlivych ucinkov alebo navykovosti, ked pouzivane v odporucenych davkach. Pozri do temy Depresia, tam to skusali viaceri s uspechom.

RNG

ema,
GSE sa pouziva 60 kvapiek do litra vody, pit postupne cely den
Oreganovy olej sa pouziva 3x2 zelatinove tobolky denne vzdy len s jedlom(korenina nemoze ist na prazdny zaludok!!!)

RNG

mariaj, neocakavaj ziadne zazraky
Ale v davke 1-1.5 gramu vyse 4 hodin posobi v tele vasodilatacne(NO2)tj podporuje prekrvovanie.
Spominal som rozne ine pomocky pre muzov, L-arginin(4 gramy), Tribulus terestris(1 gram), Horny goat, oat straw, erycoma long jack,samozrejme dostatok zinku, rozne zdroje sterolov na uvolnenie prostaty, hlavne pre starsich muzov so zvacsenou prostatou(campesterol, ergosterol, vytazky z palmicky pilovej=Serenoa repens=Saw Palmetto, kora stromu Pygeum africanum, tekvicovy olej,...

mayaa

ahoj RNG,chcem sa opytat kedy je najlepsie uzivat probiotika, ci rano ci vecer, ci pred jedlom alebo po jedle? beriem probiofix..dakujem

mariaj

Rng,prosim,ako sa uziva Acetyl l- carnitin?Musi ho muz uzivat kazdy den a funkcia sa zlepsi?alebo pred pohlavnym stykom staci?DAKUJEM