Otázky na RNG

silviia

RNG, a to uz ani striebornu vodu nebudes vyrabat? minala sa mi na kvanta :)
taka skoda,kde ju teraz zozeniem???v takom mnozstve, pouzivali sme ju vsetci,aj lokalne aj oralne. v usa nemas nieco podobne,bolo bolo by to moc drahe-teda myslim dobierkovy obchod vsetkych tych tvojich produktov co mas ,tu posielat priamo odtial?ako vacsia objednavka naraz

RNG

je tam viacero pricin, nie len subjektivne(osobne) ale aj objektivne(schvalovanie, odbyt bez reklamy ktora by zbytocne zakaznikom zvysila cenu... , proste je toho viac a zrejme nie je na to zrely cas aby ludia isli za kvalitnymi prostriedkami bez reklamy , lebo este nerozoznavaju z obsahov, co je kvalitne a co nie)
Inac ja som mal velmi zname "znackove" vyrobky, ale zrejme zname len v USA....

svetlana6

jedine najst si noveho a cestneho konatela- cloveka, co by bol ochotny dat do businessu mozog aj srdce- velmi tazka uloha, najma ked tu nie si. clovek v takychto zalezitostiach doveruje najblizsim, ktori ho casto sklamu ovela viac, ako ludia uplne cudzi :(

RNG

mangohit, spolocnost Sklepareje s.r.o ma jedineho vlastnika, mna. Bez mojho dovolenia by konatelka nemala nic robit, aj ked je Slovenske zakony na to pravo davaju. Moje pravo je ju ale nahradit kedykolvek chcem, takze si nemoze jednoducho podnikat na "svojom", na jej prava a povinnosti je spolocenska zmluva, ktoru musi dodrziavat.Konatelka nie je samostatny podnikatel ale moj zamestnanec.
Ale to je vsetko zbytocna spekulacia, ten podnik na Slovensku neprosperuje tak, ako som si to predstavoval, takze som dal za tym bodku.Skoda. nuz ale co mam robit.

RNG

suri, regeneracia pankreasu je trochu rozdielna od pecene. Ale podla vsetkeho je sylimarin ucinny aj pri tom a tak isto aj alfa lipoicka kyselina.
Selen je potrebny pre kazdeho
Ja pouzivam polovicnu davku protokolu prakticky cely cas a zrejme mi to zlepsilo pankreas. Tiez pouzivam aj gymnenu sylvestris ako cukrovkar, lebo ta regeneruje tiez pankreas.
Cronicka pankreatitida je ale niecim sposobena a to "nieco" treba adresovat a znicit. Ci je to bakteria, virus, kvasna infekcia, plesen, mykoplazma alebo parazit, vsetko sa da adresovat. A su take sirokospektralne prostriedky, ktore su ucinne naraz na viacere z tychto a daju sa brat rozne kombinacie, ktore zasiahnu prakticky vsetky mozne priciny.

svetlana6

ja mam ten isty problem ako sariana. ale o tom som uz pisala. myslela som, ze som len nejak zle dala predvolbu na cisle, ale skusala som vselijak mozne, s predvolbou na slovensko ( +421, 00421) aj bez predvolby (iba s luceneckou) a nic.. :( hm neviem.. mozete sem prosim niekto (kto si uspesne objednal z Lucenca na dobierku) hodit tel. cislo, na ktore ste volali? D.

mangohit

RNG. a nemoze to byt tak, ze konatelka z lucenca proste iba zistuje, ci by tie iste doplnky nemohla mat od niekoho ineho lacnejsie ako od teba? ze ta obide a bude to predavat a teba z toho vynecha? ked sa ti nehlasi, asi minula vsetky peniaze, ktore dostala za predaj tvojich produktov. a nema ti co poslat. aky iny dovod by to mohol byt? to sa casto stava, ze do biznisu sa dostanu luldia, ktori vobec nevedia co to znamena rozvijat firmu a investovat, ale len minaju peniaze, ktore sa im objavia v kase. az jedneho dna je kasa prazdna a na konte kopa dlhov.

suri

RNG, dakujem. Este jedna otazka zo vcera.Je vhodne na regeneraciu pankreasu pri "chronickej" pankreatitide pouzit protokol dr Berksona?
Ak ano, odporucana denna davka(900Syl-600ALK-400Sel) sa podava v jednej davke denne alebo v dvoch ci troch davkach za den. Nikde som to nenasiel.
Posledna otazka. Objednal som u Vas silymarin. Prisiel Milk thistle seed 250 mg, podtym uvedene Standardized to contain 80 % silymarin. Je tam teda 250 mg silymarinu alebo iba 80 % z 250 mg, teda 200 mg. (kvoli protokolu). Vdaka. Prajem pevne zdravie.

RNG

suri, ja nemam ani sajnu, ake maju byt davky tychto liekov, nanajvys ti mozem povedat, ake prirodne latky by ich mohli nahradit.
Gordius je gabapentin, tj synteticka nahrada prirodnej latky-neurotransmiteru GABA(gama aminomaslova kyselina).
Caviton uvadza zlozenie ako 10 mg vinpocetinu, co je vytazok zo semien zimozelene(vinca minor) tj potravinovy doplnok, silny antioxidant a vasodilatator(rozsiruje cievy, podobne ako hloh, huperzin, gingko...).
Citalec=citalopram je synteticka navykova droga s ucinkom SSRI, podobne prirodne je aj SJW, bez postrannych ucinkov.
Detralex obsahuje 500 mg flavonidov(diosmium a hesperidin) a hromadu zbytocnych pridavnych latok(E-cka).
Bioflavonidy su tak isto prirodne latky a pridavaju sa do roznych vitaminovych zmesi, napr davaju ich do komplexu s vitaminom C, znamy je aj slovensky askorutin.
......
Pangrol 20 000 je pankreaticky enzym, ale nemozem jeho aktivitu porovnat s doplnkami, lebo je uvadzana v mne neznamych novych Europskych farmaceutickych jednotkach, ktorych prevod na US pouzivane nepoznam.
Helicid=Omeprazol je protonova pumpa, tj prostriedok potalcajuci vyrobu zaludocnej kyseliny a tym potlacajuci moznost paly, podla nazorov vacsiny lekarov.
Ja som tu ale uz mnohokrat nazory niektorych lekarov na palu, ktoru popisuju ako dosledok nedostatku kyselin a z toho vyplyvajuceho nepotlacenia bakterii v zaludku, kde sa miesto rozkladu potrava kvasi a hnije, produkuje kvasne peny a plyny, ktore sa natlacia do pazeraku nasilne cez uzavretu ventil medzi zaludkom a pazerakom a tam palia steny pazeraku. Tj pala je z NEDOSTATKU kyselin, nie prebytku a tuto situaciu protikyselinove prostriedky este zhorsia. Takze znicia uplne zaludocne travenie, co vedie k znizenej absorbcii zivin, zamoreniu tela nestravenymi ciastockami a toxinmi z hnitia jedal.Naviac to porusi aj prirodzenu ochranu tela pred prienikom skodlivych bakterii cez zaludok do tela. Normalne ich tam kyseliny zabiju ale bez kyselin sa dostanu rovno do tela.
Osobne odporucam pre ludi s traviacimi problemami zmes silnych enzymov a Betainu HCl alebo Pepsinu HCl, ktora zvysi kyslost zaludka a tak odstrani kvasenie a z toho vyplyvajuce paly.
Priklad je napr Super Multienzyme, ktory pouzivam aj ja s kazdym vacsim jedlom.To mi vyriesilo problemy pal, nafukovania a zlepsilo travenie.
Coronal=bispprolol je betablokator,ktory sa pouziva na znizovanie tlaku.
Podobne znizi tlak aj hloh(hawthorne), ktory ma mechanizmus ACE, tiez diuretika a draslik(potassium, kalium) a su to prirodne latky a nie synteticke chemikalie so skodlivymi bocnymi ucinkami.
Na znizenie cholesterolu a triglyceridov je vyborny Policosanol(10-40 mg denne) co je vytazok z listov cuktovej trstiny, (vysokomolekularny mastny alkohol). To ako priama nahrada Tulip-u=atorvastinu.
Aj tento mam na sebe osobne aj na mojom synovi vyskusany, nakoniec nie je to nic noveho, pouziva sa uz od 50tych rokov minuleho storocia, povodne dlho len na Kube, dnes prenikol aj do USA, pred vyse 10 rokmi.