Otázky na RNG

RNG

pozri na rozne temy na viralne choroby, tam mas antiviralnych hromadu.
Betaglukany nie su antiviralne, ale zvysuju aktivitu a pocet bielych krviniek, ktore nas brania proti bakterialnym, plesnovym, kvasnym a mykoplazmickym utokom.
Astragalus je jeden zo silnejsich antiviralnych prostriedkov a zaroven je to silny adaptogen, ktory pomaha telu zdolavat rozne problemy.
Astagalus neobsahuje betaglukany.

lilimimi

dobry vecer,chcela by som si kupit vo vasej predajni nejake betaglukany, predavacka v BA mi odporucala astragalus,vraj ich obsahuje obsahuje.ako si to mam davkovat.mesiac sa mi robia tzv.kutiky na ustach,B-cka mi pomahaju len mierne,tak si chcem zvysit imunitu...dakujem za odp.

RNG

usiko, odporucenie vyrobcu a skutocna potreba tela su dve rozdielne veci.
Doplmky beries podla potreby tela, pocuvaj na jeho signaly. To nie su lieky, ktore sa beru pravidelne ale doplnky, ktore sa beru podla potreby

usiko

rng, mala som 5 HTP 50 mg, malo sa to brat 2x denne, teraz mam 5 HTP 100mg, tiez sa to berie 2x denne...je to ok? ved je to 2x tolko....

RNG

ema, gynekologickych problemov je spusta.
Od hormonalnych, cez bakterialne nakazy, kvasinkove nakazy, viralne nakazy, deformity, cysty, myomy, polypy....
Musis byt trochu specifickejsia, alebo ked to nechces pisat na fore, daj mi tvoj e-mail.
Ale zda sa, ze som vsetky tieto problemy viackrat adresoval za vyse roka, co sem prispievam

ema

rng prosím porad mi nejaké dva najúčinnejšie produkty od teba na opakovené gynekolog. problémy.čitala som tu o tom veľa aj tvoje rady..ale je toho dosť veľa.Takže napíš čo je najsilnejšie.Probiotiká beriem.

RNG

silviciatko, zily su modre,
ale koza by mala byt cervena/ruzova.
Ak je fialova, mas problem s cirkulaciou a priestupom kyslika.
Ak tam mas modriny, mas popraskane zilky
Tazko mi to je odhadnut bez prezretia. Daj si to prezriet lekarom, aby stanovil diagnozu