Otázky na RNG

RNG

elka, nic na svete nie je definitivne, ale pokial sa mi neozvu a nesplnia normalne poziadavky(pravidelne reporty predaja aby som mohol objednat dopredu dost, mesacne vyuctovania a snaha schvalit dalsie doplnky), nema zmysel z mojej strany pokracovat v stratovom podnikani.

kitti

RNG,prosim ta,mam taku otazku. Objednala som si St.Johns Wort. Som v siestom tyzdni tehotenstva,moja nalada strasne kolise. Mozem to brat?

elka

Takze uz ani Multi enzym , YAM neposlete, lebo tie uz dlho nie su a mne tiez povedali ze pridu o tri tyzdne a preslo 6 a este to nemaju.Takze je to definitivne ze uz nebudete posielat a treba si to kupit niekde inde?

RNG

prima, ester C sa moze pouzivat pri ciastocnej oblickovej nedostatocnosti, ale ked mas strach z obsahu vapnika v estere C, pouzivak cistu kyselinu askorbovu, ta je vyborne rozpustna.
Oblicky si treba cistit a na to je vyborna bylina Chanca piedra.
Pripadne infekcie, ktore sposobuju casto zhorsenu funkciu obliciek treba vykynozit skor, nez oblicky znicia.(GSE,extrakt z olivovych listov,oreganovy olej...)

RNG

silvia, obchodyn dosial fungovali bezomna, ja som len posielal tovar a bol tam par dni nainstalovat malovyrobnu striebornej koloidnej vody.
...
Co sa tyka cajov, je to rozne, podla druhy cajov a pozadovanych latok. Niektore su vovorozpustne, niektore nie. Ked hovorime o zelenom caji(camelia sinensis)rozne casti sa pozpustaju rozne a navody su hlavne podla pozadovanej chuti.
Ked hovorime o roznych bylinach(lapacho,, graviola, Vilcacora, ) mnohe z nich obsahuju hromady roznych latok a preto sa pouzivaju aj ako caje na niektore ucely, aj ako alkoholicke tinktury(alkoholove vytazky) a casto priamo do piluliek, aby si telo vo svojom traviacom procese z nich vytazilo vselico mozne.
Tak zu kapsule gravioly, Vilcacory(cars claw, uncaria tometosa) dokonca specializovane vytazky ako Samento a podobne.

silviia

RNG:

co si ty myslis?

Téma: ČAJ
Pridal:
martinaaaaaa
23/09/2008 21:51
chcem sa spýtať, je pravda že dlhé luhovanie čaju je nezdravé? počula som niečo také,ale nechce sa mi tomu dáko veriť
Pridal:
silviia
Dnes 13:31
RNG, ty sa k tomu nevies vyjadrit? zaujimal by ma tvoj nazor na to, lebo ja tie byliny ci cajove listky necham kym caj nevypijem a niekedy aj zjem co je naspodku...robim zle?/napr. aj koru vilcacory pozujem obcas, aj sladke drievko, ,dokonca vypijem i prasok z gravioly...
Pridal:
sonka
Dnes 10:23
martinaaaaaa... čo si počula je pravda, dlhé, nadmerné lúhovanie čaju je pre ľudský organizmus škodlivé. Pretože hlavne bylinkové čaje obsahujú veľmi silné látky, ktoré sú v malom množstve liečivé, ale ak sa to či už s množstvom, alebo s dĺžkou lúhovania preženie, tak nie sú už prospešné. Veď napr. aj taká čokoláda je v malom množstve zdravá, ale keď sa to už preženie, tak je to zlé alebo taktiež antibiotiká si vezmime: lekárka ti predpíše určité množstvo, ktoré máš dodržiavať, a práve také množstvo organizmu pomôže, no väčšie mu už uškodí, hrozí predávkovanie a potom vznikajú vážne problémy. týmito príkladmi som len chcela poukázať, že v živote nič nie je na škodu, ale ak sa to už preženie, tak sa to otočí proti človeku. presne tak je to aj s čajmi. Takže treba čítať letáčik priložený k čaju alebo info na obale čaju aká m´´a byť správna dĺžka lúhovania toho sa aj riadiť.

RNG

silvia, zavolaj do Lucenca.Iste pokracuju vo vyrobe striebornej vody, zariadenie je tam nainstalovane(osobne som ho bol instalovat), na to mna nepotrebuju.