Otázky na RNG

RNG

pokial viem, ten obchod sa likviduje.
Konatelka ma neinformuje dostatocne o tom co sa deje. V Lucenci este posielaju na dobierku.

RNG

vaneska, vytazok zo chaparalu by bol najlepsi, ale ten je velmi tazko dostat.
Takze by som pouzil aloe a koloidnu striebornu vodu(spray)
Ked mas reakciu na jodovu tinkturu, rozried si ju vodkou.
Cim hrubsia koza, tym pomalsie prenika a nie je natolko citliva.
Miesto na bruchu je pre zeny najucinnejsie, ale nakoniec jod sa dostane vsade.

RNG

Ema GSE dochadza vo forme kvapiek alebo kapsul s praskom vnutri.
Pouzivas to dovtedy, dokedy to potrebujes, tak ako vsetky ine potravinove doplnky.

RNG

prima , pycnogenol patri medzi velmi silne antioxidanty, spolu s tocotrienolmi(forma vitaminu E), vytazkami z hroznovych semien a inych semien(anto a proantokyanidy), alfa lipoickej kyseliny a CoQ-10, vinpocetin, huperzin , polyfenoly z listov a najnovsi na trhu, resveratrol a transresveratrol.
Velky rozdiel medzi roznymi pyknogelami nie je, ale v ich davke a koncentracii moze byt velmi velky rozdiel.
Osobne neberiem pyknogenol, lebo je pomerne pridrahy, radsej mam polyfenoly z caju, proantokyanidy z semien hrozna, semien cucoriedok a samozrejme alfa lipoicku kyselinu(telo vytvara svoju ale casto primalo) CoQ-10 tak isto

vaneska

RNG,
chcela by som sa opytat, cim odporucate potierat kiahne? Viem, ze ide o virusove ochorenie, preto treba ten virus vyhubit antiviralnymi doplnkami (napr. GSE, Zn, Se, vit. C,...), ale cim je najlepsie ich potierat?
A este jedna otazka, pred casom som spominala, ze po jod. tinkture sa mi na kozi na bruchu zjavili drobne svrbiace cervene vyrazky, napriek tomu, ze som ju poriadne rozotrela. Mam skusit aplikovat tinkturu na ine miesto - napr. pod pazuchu?
DAKUJEM.