Otázky na RNG

ellie

RNG, prosím ťa, je vhodné užívať vitamín E, ktorý je získaný zo sóje, kedža sa hovorí, že sója môže prispieť k rakovine? Ďakujem za názor.

marisssa

pekny dnik..mily RNG, v jednej teme sme uz preberali probiotika.chcem sa este spytat..najprv som brala ten Lactobax, so 7mld bakterii,ale nemozem ho brat dalej,lebo obsahuje psenicu,mam celiakiu..tak som zacala brat Probian, obsahuje 20mld bakterii,no vzdy po uziti, sa mi zacne tocit hlava a je mi zle, no potom to prejde..je mozne, ze je to z uzivania tych probiotik?nedavno som chcela tiez uzivat Indonal, no z toho som mala migrenu....

sarin

Prosim Ta RNG vies mi poradit v com sa vyskytuje (alebo ako inak nadobudnut) hormon estriol? Tento hormon by sa mal byt napomocny pri obnove mikroflory v posve. Na nete som nasla ze ho vylucuju vajecniky. Ale iba pocas tehotenstva jeho produkcia stupa, nevies poradit co urobit aby trochu stupol aj pocas netehotenstva?

RNG

959, pancreolan je slabucky a obsahuje, 220 mg pankreatinu. Pancreatine predavany v mojej firme mal ekvivalent 1400 mg na kapsulu
Multienzyme a hlavne Super multienzyme boli este silnejsie, s obsahom nielen pancreatinu ale aj bromelainu a inych enzymov(amylaza, lipaza z fungalnych zdrojov) a naviac obsahoval aj Betain HCl.
Takze musim ta sklamat, na Slovenskom trhu nie je nic tak silne, zatial.

959

RNG,ahoj.Chcem sa ta opytat, cim mozem nahradit Multienzyme, nakolko v Lucenci je vypredany.Neviem, ci Pancreolan, Bromelain, alebo ktory z enzymov mi ho nahradi na precistenie tela rano nalacno?
Dakujem.

RNG

o-iwka, lucenecke cislo na mobil udajne este funguje.
Ja nie som predavac doplnkov, ja som len zalozil spolocnost na Slovensku, financoval ju posielal tam doplnky a radil im.
V USA mam celkom iny podnik a nemam cas ani sposob, ako by som to odtialto po jednom mohol vybavovat na Slovensko. Jednotlive postovne su privysoke, oplati sa posielat len v kvantitach.
Inac, ked mas kredit kartu, mnohe internetove obchody ti z USA alebo napr z Anglicka predaju a poslu cokolvek.

O_iwka

dobry vecer pan rng. Dnes som bola v doplnkoch vo vasom obchode..takze koniec je uz realitou..chcem sa len spytat, ze ci si mozem tieto doplnky priamo objednat z ameriky?alebo priamo nejako od vas...vopred dakujem za vasu odpoved

RNG

janka, lecitin je sucastou mnohych potravin, v rastlinach je to latka, ktora umoznuje prepravu tukov vo vodnych roztokoch. Telo ho poltebuje dost velke mnozstva tiez, u nas je to okrem ineho aj prostriedok na prepravu ulozenych tukov.
Kedze v rastlinach a roznych vyrobkoch sa nachadza lecitin nasyteny tukmi, tak nema schopnost rozpustat nase usadene tuky. Preto odporucam brat cisty lecitin a to v davkach 1 az dve polievkove lyzice tyzdenne, podla moznosti nie spolu s nicim mastnym, aby rozpustil nase vlastne tuky, hlavne v cievach, ale aj inde v tele. Necistene cievy vedu totiz k nedozivenu roznych organov a ich zlyhaniu,a teda k smrti vyse 50% ludi(infarkt, porazka, zlyhanie ladvin, cirhoza pecene...)
Preto zdoraznujem pre kazdeho brat pravidelne lecitin.
Vyrobcovia na krabici lecitinu odporucaju brat Lyzicu denne, ale ja osobne hovorim, ze staci to robit raz do tyzdna.
Inac lecitin je potrebny pre mozog, zvysuje IQ, posobi ako neurotransmiter a dosial nie je zname ziadne mozne predavkovanie. Tj je uplne bezpecny v odporucenych davkach.Proste je to specialna potravina

janka

rng, prosim ta, pytala som sa to uz sice v nejakej teme, ale zrejme si nestihal odpovedat, takze este raz...chcela by som vediet v akej forme a davke v mg je najucinnejsi lecitin. Dakujem za odpoved

RNG

kitti, pre tehotne zeny oficalne ziadne doplnky nie su vhodne "bez suhlasu lekara".
Takze tu sa nemozem oficialne vyjadrit . Osobne ale si myslim, ze prirodne doplnky su vzdy lepsie, ako synteticke chemikalie.
Co mozem odporucit je bratie mineralov a rybacich olejov, tie tiez vplyvaju na psychologiu a su definitivne potrebne pre vyvoj dietata.