Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

Navy

RNG, mám ešte jednu otázku. Kúpil som si u vás Alfa lipoid acid, ako si mi poradil, ale neviem, aké dávkovanie mám použiť na tú detoxikačnú kúru spolu s DMSA. Dík za radu.

Navy

Ahoj RNG. Nieže by cena 156 Sk bola vysoká za Zinc for acné, to si nemyslím, len ma zaujíma, ako je možné, že cena za rovnaké balenie poskočila zo 72 Sk na 156 Sk. Chápem,čo si raz popisoval ohľadom zdraženia distribučných nákladov, a aj výrobných nákladov, ale že by až taký rozdiel? Zas na druhej strane si pamätám dobu, keď mal dolár oproti korune o dosť vyššiu hodnotu. Mňa by len zaujímalo, či v tom nie je aj niečo iné, napríklad, že pôvodná cena 70 Sk bola stanovená omylom.

julii

Dobry den,
dosli mi mineraly Bone essentials. Ale pozeram, ze zlozenie sa mierne odlisuje od Bone reinforcer. Nieco je tam spominane o vit. K a o zrazanlivosti krvi myslim. Otec uziva lieky na upravu tlaku. Moze to spolu?
Moze sa bone essentials uzivat aj v tehotenstve?
Dakujem.

RNG

hana 222,,ja som mal v obchodoch hlavne vyrobky firmy NBTY, ktora ma vyse 16 rozdielnych maloobchodnych sieti
Na internete v Europe najdes Natures Bounty, Holland and Barrett(ten ma aj vyse 500 obchodov,v Anglicku a Holandsku) GNC, Le Naturiste a ine.
Bol tam silny Pancreatine, Multi enzyme, Super Multienzyme(1400 mg), Bromelaine(600 GDU), Papaine, Lactase a samozrejme Betain HCl na zaludocnu cast travenia.

hana222

dakujem za rychlu odpoved. rozumiem dobre ze odporucany multi-enzym nedostat na Slovensku, ale iba v USA? skusala som hladat na internete nejaku nahradu, ale okrem wobenzymu som nenasla nic :/ ak sa k muti-enzymu (Kirkmanlabs?) nedostanem, co mi poradite? Dakujem.

RNG

janecka, zamorenie tela znamena v prvom rade zamorenie lymfy a jej pomale prudenie. Spravne prevedena lymfodrenaz cisti telo. Zialbohu, to co som na Slovensku videl bol zly pristup k lymfodrenazi.
Odporucam pit viac vody, to rozhodne pomoze viac, ako zle a drahe lymfodrenaze.A vyhybat sa veciam, co znecistuju telo(znicene oleje, vyprazane cokolvek, stare syry...)

RNG

vaneska, brahmi je fajn, zmensi tu reklamu na 20%, ale v podstate jew pravdiva. Bacopa monieri sa pouziva uz tisicrocia, takze sa nejedna o nic noveho. Ale neocakavaj zazraky, to je len jedna z mnohych stimulujucich ciastocne mozgovu cinnost.

RNG

859, bez konatelky nemoze podnik existovat, zialbohu.Teda bez jej prace(financne vyhodnotenia, skladove a predajne spravy, platenie uctov, dani, objednavanie materialu,preclenie, rozvoz, schvalovanie novych doplnkov...)