Otázky na RNG

RNG

nedostatok akehokolvek mineralu sa prejavi na nervovej sustave a jeden z prejavov je unava.
Sol, teda NaCL je potrebna pre telo a spolu s KCl su zakladne neurotransmitery, tj vodia nervove signaly.
Nedostatok tychto sposobuje malatnost, nechutenstvo, tetaniu a v extremnych pripadoch az stratu vedomia.
Draslik bol adresovany v prispevkoch
www.zdravie.sk

RNG

hana 222, Holland and Barrett je maloobchodna siet, ktora patri do megapodniku NBTY.
NBTY vurada a distribuuje pomocou svojej maloobchodnej siete znaciek a velkoobchodu pod hromadou mien az 22 000 vyrobkov. Ja som sa snazil vybrat tie najucinnejsie a relativne cenove pristupne.
Cisla produktov z Holland and Barrett su tie iste ako Good N Natural, Doctors trust alebo Puritans pride, takze rovnake cislo, rovnaky obsah(obvykle, lebo niekedy sa obsah zmeni bez zmeny cisla.....)

RNG

elka, nie je problemm doviezt cokolvek, problem je najst ludi, co by viedli spravne podnik, tak ako sa ma viezt, aby vzrastal a vytvoril siete predajni. Nuz mne sa to nepodarilo tak koncim z mojej strany.
Jam ti moze nahradit ciastocne senovka grecka, damiana, olej z pupalky a boraka aj Dong Quai. Ale zialbohu, len ciastocne.Yam ma totiz velmi vysoky obsah aktivnej latky, Diosgeninu, ktora je polotovar na rozne hormony.

RNG

navy, necakaj, kym zacne kvitnut, pravidelne orez vnat. Ono cilantro ma aj tak velmi divnu chut, dlhe roky som mal problem si nan zvyknut. Ale pesto z cilantra(cilantro, cesnak, olivovy olej, kokosovy olej piniove oriesky alebo tekvicove semena rozmixovane v procesore na natierku) sa da normalne jest.

RNG

daenka, som rad, ze ti ta zmes cukru, kokosoveho oleja a GSE pomaha. Ja bez nej uz neviem existovat, lebo inac sa mi rany nehoja ale donekonecna hnisaju. A v mojej robote sa skrabnem skoro kazdodenne.
Vyrazky su odrazom cistenia sa tela najcastejsie, ale mozu byt aj infekcneho povodu
Cistenie tela sa da zlepsit enzymami, cistenim pecene a nejedenim roznych jediel zamorujucich, ako napr roznych priemyselne vyrobenych potravin, znicenych rastlinnych tukov(odporucam pouzivanie jedine panenskych a za studena vytlacanych), vyprazanych jedal a starych syrov.
Ja osobne zboznujem rozne stare syry, ale sa po nich okamzite vyhadzem

RNG

oli, svet je velky a na Slovensko sa da doviezt cokolvek, co len tamojsie urady dovolia.
Ale problem je, ze to vyzaduje pracu niekoho, co by sa s tym zaoberal.
Ja osobne nemam na to casu, preto som volil nepriamy pristup, pomocou druhych ludi.
Toto nie je moje pole posobnosti ani nezijem na Slovensku a tam je koren celeho problemu.
Zrejme bez mojej osobnej pritomnosti tam to cez druhych ludi nepojde
Skusil som, vydal hromady casu a penazi ale nerozbehlo sa to dostatocne a uz vobec nie tak, ako som si to predstavoval a ako ma uspesny podnik pracovat.

hana222

dakujem. na webe holland and barrett som nasla tento produkt:
- Enzyme Formula a obsahuje
Amylase, Betaine Hydrochloride, Bromelain, Cellulase, Lipase, Pancreatin, Papain, Protease, Pepsin and Bile(?).
Neviete mi povedat ci je to ten od fa NBTY?
Este raz dakujem!

elka

Prosim Vas je mozne uzivat Dong Quai namiesto WILD YAM, ktory uz nemate. Potrebujem znizit- regulovat nadbytok estrogenu v tele, co je jednou z pricin, ze mam myomy.