Otázky na RNG

nikolka

Dobry den, Rng
Neviem ci toto je Vas odbor, ale chcela som sa opytat ako sa mam zbavit akne, ktore ma trapi, mam uz 27 rokov a chcela by som teda vyskusat nejaku ocistnu kuru pre organizmus, ak by ste mi vedeli poradit, a aj nejaku kvalitnu kozmetiku na jej cistenie. Dakujem

RNG

invero, zavolaj Lucenecky obchod, snad este maju nejake DMSO, to nebola prave velmi predavana vec....
Mozno aj Vilcacoru(uncaria tometosa, cats claw) aj ked davnejsie viem, ze Samento vypredali

RNG

silvia, aj NaCl potrebujeme, ale menej ako KCl, preto spravna sol musi obsahovat cast KCl miesto casti NaCl. V Bille predavaju taku sol pod nazvom sol so znizenym obsahom sodika, bola tu spomenuta mnohokrat v temach na draslik.
Nerafinovana morska sol je zdravsia, ako rafinovane soli, lebo obsahuje rozne stopove prvky, ale co sa tyka zlozenia, je to stale prakticky cele NaCl. Moja zena miesa morsku sol s cistym KCl jedna ku jednej na pouzitie vo vareni a aj na solenie.
Tak dostaneme viac K, menej Na a plus rozne stopove prvky.
Jod si davam extra raz tyzdenne pod pazuchu, lebo v jodidovanej soli je ho len trosticku, nie dost podla novsich vyskumov , ktore zavrhli povodnu odporucanu dennu davku z roku 1948, ktorej sa dosial medicka komunita tvrdohlavo drzi, az na vynimky.

RNG

baku,betain HCl ti zlepsi travenie a zastavi kvasenie v zaludku.
Rozne enzymi pomahaju crevnej casti travenia.
Pocit tazoby a nechute je vysledok kazenia sa potravin v tele, miesto spravneho travenia.

invero

pan rng neviem co dodat.....je mi z toho,co pisete na nic,co teraz?Ja som bola velmi velmi spokojna,na sclerodermiu vase pripravky nikde nezozeniem.....bez vas som bezradna.

silviia

RNG, porad prosim teda aku sol a kde mam kupovat tak aby bola prospesna a nie skodliva, teda bez toho NaCl. ako je na tom morska sol,jodidova?

baku

prosim ta co robit s tym, ked ma casto naduva... snazim sa zdravo stravovat, nejem vela a stale mam pocit ako by som pojedla neviem co vsetko... ako by mi netravilo dostatocne.. mavam aj kyseliny.. na to je tusim betainHCL ?

RNG

invero, ja som v USA a nie som predavac ,ani vyrobca doplnkov.
Ale Ked som videl ze mnohe ucinne doplnky potravy na Slovensku chybaju a ceny su nemozne, naviac casto vyrobky s velmi skreslenymi informaciami o naozajstnych klinickych ucinkoch, zalozil so firmu Sklepareje s.r.o. a dodaval doplnky na Slovensko s nadejou, ze raz bude sebestacna, alebo dokonca vytvori zisk, ktory som chcel pouzit na rozsirenie do siete.
Nuz ale vysledky sa nedostavili ani po 4 rokoch a ja si uz nemozem dovolit viac stracat ani peniaze, ani cas ani nervy.
Dovozovy obchod vyzaduje perfektnu komunikaciu tj od schvalovania az po pravidelne oznamovanie, ktory tovar sa ako predava, ako je inventura a co ludia hladaju ine.
Nuz nic z toho som nedostal na pravidelnej baze a aj ked sa ciastocne obchody rozbehli, nie je to to, co som si predstavoval.

invero

pan RNG,prave som si chcela zajtra objednat lebo uz nam vsetko doslo a teraz citam tuto stranku,nechapem!!!!!co uz nebudete ponukat svoje doplnky?ja mam velmi vazne ochorenie a moc ste mi pomohli,teda co sa deje?prepacte,ze necitam dozadu,mozem teda zajtra zavolat do predajni?prave potrebujem s manzelom tie enzymi,inak neviem.

RNG

to by mi mohli zistit len predavacky a konatelka a o tom ma informovat, co sa ale nestalo dosial napriek mojim mnohym vyzvam.
Takze som to odpisal nakoniec, s tazkym srdcom.