Otázky na RNG

oli

No a to ma ma mrzí RNG, niektorí ľudia veľmi veria reklamám. Ale mohol by si ozaj zachovať aspoň Lučeneckú predajňu, ktorá posiela na dobierku. A zistiť ktoré doplnky idú najviac na odbyt.
Pekný zvyšok dňa ti prajem.

RNG

oli, ja som ich dovazal, lebo som videl, ze na Slovenskom trhu chybia silne enzymaticke prostriedky.
Nuz ale ludia to zrejme nepochopili, lebo Wobenzyme mal odbyt a moje ovela silnejsie a lacnejsie dovozy nemali.....

oli

RNG,vidím že sa tu píše o enzýmoch, poznáš aj na Slovensku nejaké kompletné enzymatické doplnky, podobné tým, ktoré si dodával, napr. Multienzým. Ja som našla len na stránke multivitamins.sk, aká je ich účinnosť, neviem, alebo Wobenzym? Ďakujem.

RNG

januska,,pozri do tem na viralne choroby hlavne(opar, hpv, ebv, mononukleoza atd) tam su menovane antiviralne prostriedky. Ak je nachylny na bakterialne, radim pri najmensom naznaku pouzivat GSE, oreganovy olej,extrakt z olivovych listov atd, aby choroba nemohla naplno prepuknut.
.....
Na zvysenie imunity mozno tieto prostriedky-doplnky pouzivat v malych davkach, pripadne aj 2x200 mg betaglukanov na zvysenie aktivity a poctu bielych krviniek.

RNG

Pancreolan forte obsahuje 220 mg pankreatinu na tabletku.
Pancreatine vyroberny firmou NBTY predavany pod roznymi maloobchodnymi znackami ma obsah ekvivalent 1400 mg pankreatinu na tabletku.
Pancreatine je len jeden z enzymov(zivocisny), osobne uprednostnujem zmes viacerych, od zivocisnych cez rastlinne a aj bakterialne a fungalne.
A samozrejme silnejsie, ako slaby pancreolan, podla moznosti, aby si nemusel hltat tolko tabletiek a zjest hromady nepotrebnych e-ciek(pancreolan ich ma 15!!!)

januška

Dobrý den F
Rng. Chcela by som sa spýtať mám 19 ročného syna ktorý má oslabenu imunitu, býva často chorý vačšiou v jesennom období. Musim ale povedať, že v tehotenstve som prekonala ovčie kiahne a myslím si , že preto má oslabenu imunitu. Sportuje, hráva futbal, je studentom VS a chcem poprosiť o radu ked nechcem aby vymeškával zo školy. Dakujem, za odpoved.

RNG

ferronat je 10 mg zeleza vo forme fumaratu(organicka ovocna kyselina), sorbifer durules je siran zeleznaty a trochu vitaminu C
aktiferin je siran zeleznaty a vitamin B-12 a kyselina listova.
Najlepsie vstrebatelne formy mineralov su hlavne proteinove chelaty, ako Glycinat, bisglycinat...