Otázky na RNG

RNG

elesar, ja sam nemozem predavat na Slovensku, musim to robit cez moje "predlzene ruky" konatela a predavacky.
A vysledok finalny zavisi od ich cinnosti.
Ako sa hovori, "retaz je len tak silna, ako jej najslabsie ohnivko".
Pokial je to len posielanie v malom, bez cirkusov okolo povolovania,zamestnavania ludi, pravidelnej komunikacie, tak to ide lahko. Ale ked to rozsiris, pribudne hromada problemov, ktore musia na Slovensku riesit slovenski zamestnanci. Nuz a s tym som nemal dosial stastie, hoci nemozno povedat, ze by som sa nepokusal vyse 4 rokov.
A nie som na dochodku, mam aj v USA beziacu vyrobnu firmicku, ktora vyzaduje moj cas 7 dni do tyzdna a zacinal som robit na ukor tejto, ktora ma "krmi" v prospech stratovej.

RNG

lila, ano lecitin rozpusta aj skodlive tuky. Zialbohu tym sa ich koncentracia v krvi na cas zvysi a telo sa o to viac detoxifikuje, tj acne sa na cas mozu aj zhorsit, pokial sa telo neocisti od tych skodlivych tukov.
Pomoze si davat na noc olejove zabaly na otvorenie zapchatych porov(tekuty vitamin E. kokosovy a olivovy olej)

nikolka

RNG, prosim vas mohi by ste mi poradit aj nejake veci na cistenie tvare- pletove vody,masky a podobne vhodne na moju pokozku? Dakujem.

damian

Momentalne ma dobre stve vysoka cena a nizke ucinne latky vo wobenzyme, ako aj ceny vitaminu C a tieto asi mienim posielat, az budem mat cas.

damian

Elesar, ja zial este nie som na dochodku, ako RNG. A doplnky ako moje hlavne zamestnanie by ma neuzivilo predavat na SK, lebo aj ja zijem mimo SK. Robit to mozem ako vedlajsiu cinnost, ak bude nutne - posielat, ak niekto potrebuje. Nasa Kampan ma vsak ine zaujmy - sirit clanky, informacie, knihy, ktore sa snazia davat veci na pravu mieru a odburavat bludy jednak v konvencnej, ale aj v alternativnej medicine - napriklad tie bludy o "zdravej soji" a o skodlovosti vysokych davok vitaminu C.

elesar

DAMIAN...nakolko RNG je zda sa definitivne rozhodnuty skoncit s doplnkami na slovensku (ja este stale v kutiku duse verim, resp. aspon dufam, ze si to nakoniec predsa len rozmysli), nerozmyslal si ty so zacatim podnikania s doplnkami na slovensku??? mas uplnu pravdu...s RNG odidu zo slovenska kvalitne doplnky a ostane iba nieco drahe, co sa len tvari, ze su doplnky.

lila2702

RNG, a na margo akne, ma aj lecitin vplyv na odburavanie skodlivych tukov/olejov? viem, ze emulzifikuje tuk, ale rozpusta aj ten skodlivy nausadzany v tele, ktory sposobuje akne?

damian

Ak bude nutne, poslem na SK vacsie mnozstvo enzymov, ktore moze dobrovolnicka Kampane rozposielat. Minuly mesiac som tak poslal velke mnozstvo vitaminu C, ktore ona rozposlala tym, co ho potrebovali.

RNG

nikolka, kozmetika zvonku nestaci. Vonkajsia kozmetika ako napr Skin cap, ktora obsahuje zinok preniklajuci cez kozu sice odstrani zapalu a hnisave loziska, ale nezastavi funkciu tela vyhadzovat nepotrebne znicene tuky a bielkoviny cez kozu.
Vyhubaj sa prazenemu, vsetkym rastlinnym olejeo, ktore nie su oznacene ako panenske(virgin) za studena tlacene a chemicku a tepelne nespracovane. Najhorsie su "rastlinne masla a margariny".
Tiez sa vyhybaj starym syrom, cerstve nie su az natolko skodlive.
A ber zinok na acne(zinok a rozne B-vitaminy na kozu) na vnutornu cast akcie.Acne su totiz hlavne zvnutra.

damian

Tejto situacie som sa aj ja dlhsie obaval. Dopisial som posielal ludi do RNG predajne. Teraz ma situacia nuti posielat niektore doplnky osobne ludom, zo zahranicia. Hlavne ide o tie silne enzymy, ktore su na mnohe tazke ochorenia. Wobenzym je takmer nanic, je slabucky az to boli a je nehorazne drahy.