Otázky na RNG

čo ty na to ?

RNG zaujímal by ma Tvoj názor na produkty firmy NEWAYS a na Slovensku,v Čechách.Poľsku,Maďarsku je to pod názvom Starlife. Majú tiež oreganové tablety,Kelp,Wild Yam atď. Zaujimal by ma hlavne názor na ich kvalitu.Poznáš ich?

RNG

oli, muza som tam mal predtym....
A takeho, co som ho trenoval v USA 1 3/4 roka!
Tato nova konatelka, neterka to prevzala len na skusku na vlastnu ziadost, lebo ona dostala za ulohu len zlikvidovat Bratislavsky obchod povodne a zrejme ma privela inej roboty(normalne zamestnanie) a zaujmov.
Takze nestaci zrejme.
Ja jej nic nevycitam akurat to, ze mi to rovno nepovedala a mohol som si usetrit hromadu vydavkov a casu. A plno sklamanych zakaznikov, ktorych som naviedol na rozne doplnky a teraz budu mat problem si ich obstarat.
Ale dufam, ze niektore z velkych sieti sa tam predsa len prebojuju skoro a tie produkty tam budu tak ci tak. Len nebude to vyber tych najucinnejsich, ale ich cely vyrobny sortiment, co napr v pripade NBTY je vyse 22 000 vyrobkov, z ktorych ja osobne by som vybral tak maximalne 500 a ostatne su alebo pridrahe, alebo nedostatocne ucinne.
Takze bude problem len so specialitami, ako GSE, chaparal,hamamelis, sarsaparilla a ine ktore su produktmi mensich spolocnosti, ktore nemaju plany ani schopnost preniknut na medzinarodne trhy.

oli

RNG,neviem čo to máš za konateľku, možno lepší by bol možno muž na tom mieste, alebo ju vymeň za inú. Musíš sa obklopiť tými správnymi ľuďmi. Mal by si byť informovaný o tom čo sa najlepšie predáva, v akom množstve a čo na odbyt nejde. To sa ti tá konateľka ozaj nie je schopná ozvať cez internet, to čo má za spôsoby komunikácie?

RNG

keby sa mi ozvala konatelka a prejavila zaujem a poukazala peniaze na nakup doplnkov, mozno by som sa nechal este raz prehovorit na cas.
Ale zatial je ticho....

elka

Damian - Aj sa pridaj k zaujemcom o silne enzym, da sa poslat aj oreganovy olej, Yam...
a kam sa treba obratit aby mi to potom poslali?
Tiez som prestala uz dufat ze pridu zasielky od RNG a tie cakam viac ako mesiac...

damian

Matullka, musim najskor dokoncit tu knihu, lebo uz viac ako pol roka s nou meskam. Ak bude viac ludi, co potrebuju enzymy, poslem ich hned, ak nie, najskor ta kniha. Zatial mi napis na moju emailadresu.

RNG

blahus, vlasy su mrtva hmota. Oleje ich robia len pruznejsie.
Kokosovy olej sa vstrebava do pokozky a vyzivuje ju, cim podporuje zdravie vlasovych cibuliek a otvara pory zapchate stvrdnutymi znicenymi rastlinnymi tukmi.Je zaroven ciastocne antimikrobialny, takze nielen vyzivuje, ale ochranuje.

blahus

Dobry podvecer pan RNG,
Kupila som si na internete kokosovy olej ... hlavne na vlasy... chcem sa Vas spytat,ci si ho mozem nanasat az ku korienkom, na celu dlzku vlasov ... alebo korienky vynechat.. . Bojim sa totizto, ze sa mi vlasy budu velmi mastit... respektive, ked si olej dam az ku korienkom, ze sa toho tak lahko nezbavim.. (?). Vstrebu vlasy ziviny z oleja aj ked ho nenanesiem do korienkov??
Velmi pekne Vam dakujem za odpoved,ochotu.
Pekny zvysok dna :-)
maria

matullka

DAMIAN- ked budes posielat tie enzymy na SK ako sa k nim mozeme dostat. Ja by som mala zaujem, nakolko mi uz enzym dochadza a velmi ho potrebujem. Mam cysty na prsnikoch.
RNG dakujem ti tvoje rady mi velmi pomohli.Moj zdrav.stav sa velmi zlepsil!

RNG

nikolka, skus zabaly kokosoveho oleja, olivoveho oleja na noc. Ranajsia dezinfekcia napr Witch hazel(hamamelis virginiana) tiez pomaha. A pit sarsaparillu moze tiez napravit kozu. Podobne aj rozne zelene zmesay, niektore vitaminy B(B-5, B-7=Biotin)cistia telo a tym aj kozu, tiez aloe vera. Ale vysledky sa ukazu az po odmoreni, co moze trvat mesiace.