Otázky na RNG

damian

Ale ja ich poznam len pod menom Neways. Ceny v UK su normalne. Ja si v ziadnom pripade nekupim sampon z obchodu na ulici, vsetko je to smeti takmer vsetko...

damian

Ja ich poznam a mnohe kupujem v UK, hlavne netoxicke sampony, zubne pasty, priatelka kupuje kozmetiku. Mame od nich aj Cascading Revenol, Ginko Bilobu, a ine. Taktiez pracie prasky, a ine. Zatial som velmi spokojny.

RNG

Inac sarsaparilla(sasparilla) je znama pod latinskym menom smilax, je ich viacero druhov, najznanejsi je S. regelii alebo tiez S. ornata.
Je to popinava rastlina s pichliacmi, z ktorej sa vyuziva najma koren.

RNG

Co sa tyka cistiacichnucinkov, obsahuje saponiny, ktore odmoruju telo, podobne ako doma znama nemozne draha "golden yacca"(vytazok z yuccy schildigery, beznej pustnej rastliny)
Aj aloe obsahuje rozne cistidla-saponiny.
No a samozrejme vsetky obsahuju aj ine pre nas dobre zlozky.

RNG

fiona, sarsaparilla je rastuca od juhu USA cez Mexiko az do strednej Ameriky. Neviem o tom, ze by rastla v Juznej Amerike. Na US trhu bola dlho velmi popularna ako konkurencia coca cole v minulosti.
Prasok z korenov je dnes hlavne z Mexickych zdrojov, osobne som rad, ked je cisteny suseny a mlety v USA, lebo tu su prisne kontroly na potraviny a potravinove doplnky, specificky najvyssia je nezavisla znacka kvality GMP.

RNG

"Neways je v súčastnosti najväčia network marketingová firma na svete s vlastnou výrobou, s počtom partnerov na celom svete cez 1 milión a ročným obratom viac ako 1 miliarda dolárov."
Tj jedna sa o marketingovu firmu(tj mnohovrstvovy disatribucny system=vysoke ceny, lebo to prechadza cez vela ruk) pricom priemer predaja na jedneho partnera je len 1000 dolarov rocne. Na produkty nemozem vseobecne komentovat, lebo niektore mozu byt aj dobre.Tj dobry obsah, nie dobra cena a dobry obsah zaroven.
A sustredia sa na vychodnu Europu, byvale postkomunisticke, lebo tam je zatial primalo konkurencie.

fiona

RNG a čo je to tá sarsaparilla, pokúšala som sa to vyhladať v téme, no neúspešne. našla som si že je to produkt z Južnej Ameriky a má hlavne prečisťujúce účinky na organizmus, je to odporúčané napr. pri problémoch s kožou, ako psoriáza, ekzémy ?

oli

Aha, to som nevedela že konateľka je z rodiny - neterka,takže keď má ešte svoje zamestnanie, asi na to ozaj nestačí. No,ale verme že to dobre dopadne a doplnky NBTY budú aspoň ozaj tie najúčinnejšie.