Otázky na RNG

RNG

leli 12, samozrejme to mozes pouzit. Mimochodom, nas jazyk je velmi citlivy, podla kovovej chuti roztoku poznas, ze je este stale ucinny. Inac tam nie je nic ine, co by sa mohlo pokazit, je to ultracista voda a striebro(iony a koloidne ciastocky)

martinaba

Dakujem oli, problem bol v tom, ze som sa nevedela doklikat k tomu cislu..a pritom si stacilo vsimnut reklamu na doplnky vyzivy :) zajtra to idem kupit..a potom uz len dufat ze bude dobre...

oli

martinaba zbytočne beháš po lekárňach, tam ho nezoženieš. Ja som CHaparral kúpila od RNG, možno ešte nie je vypredaný. Skús zavolať do jeho Lučeneckej predajne.

martinaba

Dobry vecer. Prosim niekoho, kto uz niekedy vyskusal CHAPARRAL, aby bol taky mily a pomohol mi v patrani po lekarni alebo predajni, kde ho zozeniem. Dnes som behala po celej Bratislave, ale v kazdej lekarni len nechapavo krutili hlavou: Co to chcete?? Take som v zivote nepocula.. :)

leli12

Dobry vecer RNG,asi mesiac a pol som som nepouzivala koloidne striebro, mam ho v tej flasticke na striekanie, teraz ho potrebujem, mozem ho opat zacat pouzivat?

RNG

pozrel som si zlozenia viacerych produktov, zdaju sa dobre, ale ako typicky na vyrobkoch v europe chybaju tam mnozstva jednotlivych zloziek, takze sa neda aktivita porovnavat.
A ako som si myslel z popisu nmohovrstvovej distribucie, ceny su hodne vysoke.

čo ty na to ?

Ja som sa stretol s cenami od 300 do 1000,-- Sk a Starlife vraj vznikla oddelením od NEWAYS. Produkty sa mi zdajú celkom dobré ale nepoznám nikoho,kto má s nimi skúsenosti.