Otázky na RNG

RNG

leli, ja pouzivam na cukrovku hlavne gymnenu sylvestris 2x1 gram, a pomocne
alfa lipoicku kyselinu
sylimarin
acetyl l carnitine
vitamin B-7(Biotin)
Skusal som aj rozne ine, co mnohym zabrali, ale mne nie.
Teraz zkusam Jiaogulan(gymnostemna pentaphillum), co je aj zaroven silne cistidlo a adaptogen. Uvidime, ako mi to ovplyvni cukor. Zatial to vyzera slubne, ale clovek nemoze ocakavat za tyzden ziadne zazraky.

damian

Repa, je mi velmi luto, ale ja som velmi pracovne vytazeny a mimo prace este viac. Tie enzymy posielam len preto, lebo sa mi ozvala mama dost chorych deti, tak rovno poslem viec tych enzymov. Ziel, nie je zatial v mojich silach robit viac :-( aj keby som velmi chcel pomoct. Zatial len tie enzymy a vitamin C.

repa

damian, bolby si ochotny posielat na Slovensko aj ine produkty, podobne tym od RNG?Velmi ma to trapi, ze jeho obchody sa pomaly zatvaraju a zasoby sa minaju.Minule som chcel od neho objednat vacsiu zasielku veci, ktore mi vdaka jeho mudrym radam pomahaju sa pomaly ale isto zotavovat z bludnych problemov a zazil som sok.polovicu veci uz nemaju a novy tovar nebude.Som hotovy.U nas tie pripravky nezozeniem.Som nahraty.Velmimi pomaha aj napr.Betain HCL, super su aj mineraly na kosti v kapsulich, bol by si schopny a ochotny nam to doviezt?Keby som mal moznost nejak sa dostat k tym doplnkom, hoci aj drahsim, neotravoval by som.Dakujem.
A este odkaz na vas, pan RNG.Prosim vas za vsetkych, ktorym ste pomohli.Nekoncite s predajom, skuste to este nejak urobit, my tu u nas nemame pristup k tym doplnkom a je to hrozne, ked nam velmi pomahaju, je nam lepsie a teraz odrazu koniec a budeme tam, kde predtym. Pochopte to , prosim.

damian

Vazeni, tento tyzden poslam na SK silny enzymaticky pripravok, bez konzervatov, farbiv a pod. v nasledujucom cca zlozeni:

Pancreatin...……......................1250mg
Papain................…...................150mg
Bromelain..............…...............150mg
Trypsin......................…...........125mg
Lipase............................….......50mg
Amylase.............................…...50mg
a-chymotrypsin.........................45mg
Rutin....................................….100mg
Raw calf thymus concentrate....55mg
Zinc gluconate...........................10mg
Super oxide dismutase..........…50mcg
Catalase...........................…….200 Units
L-Glutathione...........................10mg

Posielam 10 kusov.

leli12

chcem objednat alebo kupit mamine, aj nieco na cukrovku, objavila som NOPAL, neviem ci to je vhodne, ale z tej predajne som si zobrala aj prospekty o ayurvedskych cajikoch, aj tam by sa dalo nieco najst, alebo nevedeli by ste mi vy nieco poradit? Bola by som rada keby jej cukor klesol na povodne hodnoty, sice berie uz lieky, ale myslim ze by sa to este dalo zachranit

leli12

RNG dakujem za ozrejmenie, dnes som si presne tu istu kupila:)
stala presne 540 a nechapem ako je to mozne ale v auparku bola o dost drahsia( hadzu tam nehorazne ceny), ja som ju kupila v BA, v Natur Vital

RNG

Maca je stare zname sexualne "posilnovadlo" a nielen to, ale aj do urcitej miery adaptogen.
Kedze sa jedna o mlete susene korene, cena by mala byt pristupnejsia, ako napr v tomto zdroji
www.biovyrobky.sk
Ja som ju castejsie na fore odporucal na posilnenie sexualnej cinnosti hlavne a tiez som sa ju snazil drzat v obchodoch, ako aj mnohe o mnoho uzitocnejsie andske produkty pre zdravie.
Z pralesov pochadza velke mnozstvo liecivych rastlin a dodnes je ich len maly zlomok preskumany. Ale miestne lekarske institucie ich poznaju uz hromady a postupne ich prebera aj zapadne lekarstvo, tj ta skupina, ktora ma zaujem o prirodne produkty, nie vacsina drziaca sa chemikalii.

RNG

martinaba, ja som sa snazil dovazat hlavne take vyrobky, co su ucinne a tu v USA na trhu dost zname.
Chaparal pouzivaju indiani v pustnych oblastiach USA uz starocia, lebo je to jedna z beznych rastlin, podobne ako aloe vera, agave, nopal a yucca a maju znacne silne liecive vlastnosti.