Otázky na RNG

myskin

RNG,kde si mam teraz objednat vyrobky,ktore si tu spominal,hlavne lubovnik na depresiu,ked su tie predajne uz zavrete?Da sa to objednavat priamo zo zahranicia?Alebo sa tieto pripravky distribuuju aj do niektorych specializovanych lekarni na Slovensku?

RNG

sipky obsahuju drobne chlpky, ktore sa udajne vedia dostat az do krvneho obehu.
Udajne, lebo neviem, ci sa to tyka kazdeho alebo len tych ludi, co su na to extra citlivi.

RNG

predajna v Bratislave je zavbreta, tak ma aspon informovali na tomto fore.
Ako to stoji v Lucenci, neviem, lebo ma neinformuju. Zatial sa asi da telefonicky objednavat daco.Neviem, v ktorych hodinach.

alžbeta

RNG, vedeli by ste mi poradiť.Hovorí sa, že šípkový lekvár škodí na srdce.Spôsobujú to vraj jemné chĺpky zo šípok, ktoré sa aj po prepasírovaní hmoty nachádzajú v lekvári. A vraj aj všeobecne, konzumácia vo vačšom množstve tohto ovocia /zeleniny/škodí srdcu.Ja som pripravila lekvár a veľmi nám chutí, ale zostala som zaskočená.Neviem si inak dosť dobre predstaviť, ako sa môžu chĺpky zo šípok dostať z tráviaceho traktu do srdca, alebo či by vývar mohol obsahovať látky, ktoré by škodili.Čo vy na to? Ďakujem.

wresy

RNG,kde sa stratila ta reklama na predajne,v ktorych ponukas svoje vyrobky?Neviem sa teraz dopatrat telefonneho cisla do predajne v Bratislave,ale vlastne je to jedno,aj v Lucenci.

RNG

lizanka, neviem. Domace kozie mlieko je stravitelnejsie a bez chemikalii, ako kravske.
Ale acne sa tvoria v tukovych podkoznych zlazach, kde sa vyvodovy kanalik(por) zapcha stvrdnutym tukom. Hlavny zdroj tvrdnucich tukov su znicene rastlinne oleje, tj vsetky, ktore nie su oznacene ako panenske alebo za studena lisovane a chemicky necistene. Do skodlivych patria najma rozne rastlinne natierky, rastline masla a margariny a vsetky hydrogenizovane a ciastocne hydrogenizovane tuky. Velmi skodlive su hlavne prehriate, tj myslienka vyprazania by mala kazdemu , co ma problemy s kozou kompletne vypadnut z hlavy.

RNG

lizanka, oregano sa nazyva aj pamajoran. Divoka forma je ovela silnejsia ako pestovana. A rastie po celej juznej Europe, takze to bolo paradoxne, ked som to dovazal z USA a olej sa tazi v Grecku, Turecku a dokonca aj v Juhoslavii.