Otázky na RNG

delta

RNG myslis ze mozem uzivat kokosovy aj oreganovy olej na pliesne ked som vo 4. mes. tehotenstva, alebo mam radsej pockat? Dakujem

vaneska

Este raz dakujem, zozeniem aj to lapacho...a potom sa do toho pustim...vyhladovat tie male bestie navzdy! Dobru noc

RNG

skus zohnat aj lapacho.
www.e-tea.sk
Ja som mal aj jemne mlete, ale na tomto zdroji maju len hrube triesky, ale velmi lacno
1 lyzica kopcom do pol+ litra vody, varit pomaly 20 minut, nechat odstat cez noc prikryte.Zliat,NEFILTROVAT!

RNG

vaneska skus lapacho a curcumin.
A hodne kokosaku, aspon 3 lyzice denne. A ziadne cukry a skroboviny aspon tyzden.Da sa to vydrzat s pomocou kokosoveho oleja, ten nahradi sacharidy z hladiska vyroby energie v bunkach.
Takze maso,zeleniny, vajcia. orechy a kokosovy olej.

RNG

lilith, vsetko je s tym v poriadku, okrem cien za doplnky, respektive ich obsah ucinnych latok
Ta flaska na klby pri davke 120 ml denne(klinicky ucinne mnozstvo ) ti vydrzi 8 dni....
Obsah tych zivicnych kupelovych pridasvkov nie je nijak specifikovany, ani povod, ani mnozstva aktivnych latok, tj zlozenie sa moze menit zo dna na den a nikto sa o tom ani nedozvie.
Ja mam rad prostriedky, ktore maju presne zlozenie specifikovane a dodrzovane.

lilith

Ahoj, RNG, pozri si toto -odkaz odstránený-
ja mám ten biely, tak vyskúšam, k tomu pánovy chodím aj na thajské masáže, mám problémy s krčnou chrbticou