Otázky na RNG

RNG

pepe10, tyzden az dva by mali stacit.
Nezabudni na probiotika!
Bez toho to nepojde.
Este lepsie, keby si zohnal aj oreganovy olej.

pepe10

ahoj RNG, po urcitych problemoch som sa rozhodol skusit protikvasinkovu dietu,tzv. bezsacharidovu..ako doplnok k nej mam kokosovy olej a kvapky citrovital,myslis ze to staci na vyhubenie kvasiniek,alebo nieco este treba..a este prosim ta kolko dni je nutne tuto dietu drzat? dakujem

mirka 23

Karolina, GSE už nezoženieš, zoženieš v lekárni slabší - Citrovital kvapky.
-odkaz odstránený-
Nie je to GSE, ale aspoň niečo.

karolina

RNG vdaka za odpoved,len vobec neviem co je to GSE,kt.si mi odporucil a kde tie veci zohnat ako napr.aj ten oreganovy olej.predavaju ho aj v tych bioobchodikoch?..alebo mas aj nejaku vlastnu stranku?

RNG

Luse, nevyplachovat, ale trosku si mozer dat do ust par krat denne a nechat tam posobit(lop lyzicky.) to neposkodi krvny kolac.
Enzymi, ktore rozpustaju krvne zrazeniny nech nepouziva aspon den dva.
Menovane enzymi su vsetky silnejsie ako Wobenzyme. Z toho treba na ucinnost brat az vyse 20 tabletiek.
Super multienzym je podstatne silnejsi,m tam staci celkom malo 3x1 denne na nahradu Wobenzymu.

mariaj

RNG,prosim,mam niekedy taky problem,ze mam rozsirene zrenice ako narkoman,a to neuzivam ziadne lieky,ani caje,jem iba taku nasu slovensku stravu.Z doplnkov enzymi take ako Ty ponukas,no sem tam predsa nejaky zaludocny caj z lekarne.Je to viditelne,upozornuje ma na to aj priatel.Drogy samozrejme neberiem.Pre mna je to zahada.Ked chcem zistit,ci to nie je z jedla,tak vzdy pred tym jem take obycajne veci ako inokedy.Uplnou nahodou nevedel by si preco?DAKUJEM

luse

Dobry den RNG, mohli by ste mi prosim poradit, co pouzit na co najrychlejsie zahojenie rany po komplikovanej extrakcii zuba mudrosti /manzel dnes absolvoval/. Mam striebornu vodu, multi enzym,super multi enzym,bromelain.Co z tohto je najlepsie nahradit wobenzymom. Ako davkovat? Moze vyplachovat striebornou vodou? Tri dni to nema vyplachovat absolutne nicim-doporucenie doktora. Dostal aj antibiotika. DAKUJEM

RNG

kokosovy urcite, oreganovy pravdepodobne tiez, ale opatrne.
Skor by som bol vtedy za lapacho a GSE, z kazdeho trochu, lebo tie nie su drazdive ako korenina oreganovy olej.