Otázky na RNG

elle

Vitaminy /JAMIESON-zlozenie/
vitamín A.....1,000 IU
beta karotén.....1,800 IU
vitamín D.....200 IU
vitamín C.....150 mg
vitamín E.....30 IU
vitamín B1.....3 mg
vitamín B2.....3,75 mg
vitamín B6.....10 mg
vitamín B12 .....10 mcg
vitamín B3-niacínamid.....22 mg
kyselina pantoténová.....10 mg
biotín.....30 mcg
kyselina listová.....1mg
Minerály:
vápnik.....200 mg
horčík.....100 mg
zinok.....20 mg
železo.....30 mg
meď.....1 mg
chróm.....25 mcg
mangán.....5 mg
jód z morských rias.....0,15 mg

Ivka 1

Mami napíš mi na mail ak chceš. Mám veľmi dobré skúsenosti s prírodnými doplnkami výživy, ktoré sú na čisto prírodnej báze,spracované prírodnou cestou a za slušnú cenu.

RNG

mirka, nemala by byt. Pri vyrobe sa vytvara aj kal (fliacky striebra a kyslicnika striebra) ktory sa ale spravidla odstranuje filtraciou.Ale je to neskodne, lebo tak velke ciastocky, co su viditelne len prejdu cez cloveka a neabsorbuju sa.

RNG

Rozne zmesy nestoja za nic, v nich je primalo potrebnych zloziek, vsetky su riadiace sa zastaralymi dennymi odporucenymi davkami z roku 1948.
Pre buduce matky je dolezite hlavne doplnky mineralov na kosti a rybaci olej na nervy a vyvoj mozgu dietata.
Pripadne trochu enzymov, lebo dieta vyzaduje hodne, hlavne v poslednych mesiacoch a pri kojeni a pomoc traveniu sa zide.

mami

RNG prosim vas viete poradit nejaky kvalitny multivitaminovy ci multimineralny doplnok pre bud.matku pre zdravy vyvoj plodu v tych zaciatkoch tehotenstva co je vhodne uzivat? alebo sa radsej nesmu ziadne doplnky stravy?je jesen a mam slabu imunitu a tehotenstvo ju este oslabuje a nechcem ochoriet ked som len v uplnych zaciatkoch tehotnosti a aby mal bud. plod vsetko potrebne na svoj spravny vyvoj

RNG

nevadi to velmi, ale vyredukovanie striebra znamena menej ionov a podstatne nizsiu aktivitu.
Stane sa to hlavne vtedy, ked sa do koloidnej striebornej vody dostane nejaka necistota, vcitane vody z vodovodu alebo este horsia,mineralky.
Ale pokial citis vyrazne kovovu prichut, tak je este stale ucinna.