Otázky na RNG

RNG

karolinaa, multienzym ti pomoze travit jedlo, ked ho zoberes s jedlom.
Po akejkolvek chorobe a oslabeni tela zlepsene travenie posilni vsetky telesne funkcie.

RNG

Mamina 123, na stuhnute svalstvo a zapaly sliach su protizapalove prostriedku(bromelain, curcumin, MSM...), hodne tepla a pit vela vody.
Pripadne masaze, infracervene ozarovanie a elektromasaze.
Rozne kremy s obsahom kapsaicinu, MSM, DMSO a salicylatov su dobre na prienik cez kozu

ele

Rng....lepsie uz nezozeniem a myslela som ze je to o.k. Tvoje doplnky uz tiez nie su k dispozicii. Neviem co by som mohla pre seba viac urobit..

RNG

ele, ta vitaminova zmes je navrhnuta podla starych odporucenych dennych davok z roku 1948.Naviac forma mineralov a zdroj vitaminov(prirodne ci synteticke) tu nie je specifikovany.
Take male chybycky, ako ze zelezo potlaca absorbciu zinku, zinok potlaca absorbciu medi atd sa tu nerespektuju vobec.
Velmi si neslubuj od tej zmesi "vsetkeho potrebneho"tak ako zo znamej popularnej zmesy Centrum

mihcal

Prosim ta RNG,nevies poradit nieco,proti opakovaným zapalom žlcovodov-cholangytídy,žlčník davno vyoperovaný raz za 1/2 roka ma to chytí,co by pomohlo.

usiko

RNG, poprosim vas o vyjadrenie sa ku doplnku ZELENY ZDROJ od NATURES BOUNTY. Je ucinny? Ak nie, co by ste odporucali pre cloveka, vycerpaneho po kazdodennej tvrdej praci? psychicky aj fyzicky vycerpavajucej? Nieco co dostanem aj tu? Dakujem pekne

karolinaa

RNG mam multienzym od vas,mam ho brat s jedlom?(po tom zniceni samej seba bulimiou)a ako by som sa mohla aspon priblizit k svojej byvalej hustote vlasov pretoze mi velmi vypadali.dakujem

mamina123

RNG co by mi tak narzchlo pomohlo na stuhnuty krk,myslim niaky cvik,alebo aj niaky liek.diky za radu,mam stuhnutu pravu stranu krcnej chrbtice,ako keby cvakli nerv,co si mam nato dat?