Otázky na RNG

RNG

j. zialbohu vas musm sklamat, obchody zavierem z roznych dovodov, vcitane financnych strat. Ak vam este odpovedia z Lucenca,mal som tam povodne silne enzymi ako Multienzyme, Super Multienzyme, Pancreatine a Bromelaine. Ak este nejake maju, tak tie su ovela silnejsie, ako Wobenzime a za zlomok ceny.
Cisty lecitin v prasku som tam tiez mal, ale ten je dostat aj z inych zdrojov na Slovensku.

RNG

listocek, moje zdroje medickej literatury odporucaju aspom 400 mcg kyseliny listovej a pre tehotne zeny aj vyse 800 mcg.
Su rozne doplnky vitaminov B ktore tieto koncentracie maju. Aj ja som mal v predajni 2 take. Naviac aj ine zmesy, napr na vlasy, ktore tiez mali v sebe znacne davky vitaminov B.

RNG

dolores, na tomto fore sa snazim uvadzat klinicky ucinne potravinove doplnky, nie lieky. Na lieky sa pytaj lekarov.
Ureoplasma urealiticum sa da potlacit roznymi antibiotikami a aj prirodnymi prostriedkami ako napr GSE, extrakt z olivovych listov, Samento, koloidne striebro a mnohe ine.
Mykoplazmy a ureaplasmy su vseobecne podcenovane lekarmi, lebo maju velmi pomale rozmnozovanie a nemaju typicke priznaky chorob.
Napriek tomu su spojene s hromadou degeneracnych chorob, ktore prichadzaju velmi pozvolne a mnohe su este stale oznacovane ako autoimunne.
napriklad:
-odkaz odstránený-
Mykoplazmicke infekcie a ureaplazmy su vnutrobunecne parazity, kde prinutia bunku vylucovat latky , ktore robia obsah bunky neviditelny pre telesnu obranu. Preto hlavne odmaskovace ako NAC a Samento maju na tieto znacnu ucinnost.
Tiez pouzivanie enzymatickeho cistenia pomaha.

j

Dobry den pan RNG, prosim Vas, co mi odporucite z Vasich doplnkov, ktore su dostupne v Lucenci, pre moju staru mamu chcem nieco namiesto zastaraleho wobenzymu (na cysty a posilnenie organizmu) a ci mate aj lecitin, ale nie v tobolkach. Dakujem, Vasa verna konzumentka :). J

listvocek

RNG prosim ta ktory z doplnkov teda ktorej firmy nejaku prirodnu formu kyseliny listovej-acidum folicum by si mi odporucil? dakujem

RNG

rencika, cytosan ma nadhernu reklamu ale pomerne slaby obsah. Sice spravne veci, ale kvantita je akosi nedostacujuca.
Napr spomina potrewbny draslik a pri tom obsahuje len 43 mg draslika a telo potrebuje aspon 2000 denne+(pozri na temu draslik v krvi).
Co sa tyka kyseliny humickej, nie je tam uvedene kolko je tam obsah.
Spominany sylimarin napr v protokole dr Berksona(klinicka ucinnost) je 900 mg denne a v tejto pilulke nemoze byt viac nez 100 mg, lebo sa tam nezmesti so vsetkym ostatnym. Takze pre istotu tam mnozstvo sylimarinu ani nie je uvedene....
Na cenu sa ani nevyjadrim, ta je uplne mimo!
Ale prezentaciu maju vybornu.

dolores

ahoj RNG, chcem sa informovat ohladom ureoplazmy, citala som dost clankov v historii a tak som zmatena.
ty pises, ze by si antib neodporucal, vacsina ludi, ze sa im to vracia (ja som tiez pred rokom brala doxyhexal a nebola na kontrole, takze je mozne, ze to stale odolava).. ja sa snazim antib vyhybat, beztak mam dost slabu imunitu
(vdaka niekolkorocnej bulimii)a kazdu chvilu nejaku zazracnu mykozu a teraz som dostala lokalne antibiotika do posvy.
nejak nie som velmi ochotna narusat si zasa "floru", ked je moznost, ze to aj tak nepomoze.
taktiez som citala, ze ureoplazmou je postihnutych cca 70% ludi zijucich sexualnym zivotom, takze ci je vobec potrebna drasticka liecba, ci nieco neblahe sposobuje... chcela by som poradit s nejakou menej invazivnou metodou ..