Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

caly, ked si chces vyrabat prirodne enzymaticke zmesy, adresuj hlavne surovy ananas, surovu cviklu, surovy stonkovy celer a surovu mrkvu
Ci jedene tak ako su alebo odstavene je jedno.Len nesmia byt zahriate nad 55 stupnov celzia.
Dufam, ze niekto dovezie dobre enzymaticke zmesy, ako som sa pokusal ja

RNG

ceresna, Bion 3 je vyrobok farmaceutickej firmy Merck. Jeho zlozenie je diktovane zastaralymi odporucenymi dennymi davkami(z roku 1948), ktorych sa medicky priemysel krcovite drzi napriek dokazom, proti.
Co sa tyka napr mineralov, vapnika je tam len stopa a toho potrebuje kostra dietata stovky gramov, tak isto horcika a podobne.
Mnozstvo a druh probiotik tam nie je ani spomenuty o ktore sa jedna a kolko.
Takze musim povedat, ze by rozhodne nepatril medzi tie, ktore by som odporucal.
Tiez skolacka chyba, dali do toho spolu med, zinok a zelezo, ktore sa pri absorbcii vzajomne vylucuju. Tj absorbujes prakticky len zelezo, aj to nie privela, pretoze forma zeleza je tam hrdza(cerveny oxid zelezity) a zinok ako kyslicnik=nerozpustny vo vode, a med ako siran(modra skalica, pouzivane na striekanie hrozna).
Ved presvec sa sama:
-odkaz odstránený-

caly

RNG, cim sa da nahradit cistenie tela enzymami nalacno, ked uz tu nie je dostat Multienzyme, ktory ste mali v predajniach? Mohol by to byt aj napr. rozmixovany ananas (kvoli bromelainu)? Alebo je treba ho odstavit a pit len stavu? Dakujem.

RNG

mami, na kosti potrebujes vapnik, horcik, draslik, zinok,stroncium, bor, vitaminy D a K a nejake zelene na zlepsenie zabudovania.
Forma a vzajomny pomer je velmi dolezity na prevdepodobnost zabudovania, preto zmesy specificky navrhnute a vyskusane na dobru absorbciu su ovela ucinnejsie ako ine.

leerka

ahoj, rng, mohol by si sa pozriet na temu, RNG, PROSIM KUK SEM, davala som ju sem pred polhodinkou, bola by osm rada, keby si mi poradil,dakujem

RNG

mihcal, je hromada protizapalovych doplnkov, ale odporucil by som ti radsej pouzivat protokol dr Berksona na regeneraciu pecene. Pripadne niektore zo spomenutych antiviralnych, pozri na temach ako herpes, hpv,hepatitida, opar...
Vacsina zapalov pecene je alebo zo zamorenia alebo z viralnych utokov na pecen.

RNG

usiko, siet Natures Bounty je jedna z maloobchodnych znaciek firmy NBTY, z ktorej som objednaval produkty aj ja, ale priamo od vyrobcu a ovela silnejsie zmesy a davky.
Vsetky zelene zmesy su uzitocne, ale osobne som mal radsej praskove zmesy, bez pridanych tabletovacich cinidiel. A ucinne davky su v gramoch, nie miligramoch, jedna sa o jedlo, aj ked je to koncentrat.
Ja beriem denne 9 gramov zmesi Good and Green alebo Life's Greens