Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

lenka, ak najdes magnezium laktat alebo magnezium maleat, a este lepsie proteinovy chelat.
V tehotenstve potrebujes ale vsetky mineraly na kosti, nielen magnezium. Takze radsej pozeraj na dobru mineralovu a vitaminovu zmes navrhnutu na kosti, ako napr Bone Essentials firmy Swanson a podobne.
Greapefruitova stava obsahuje aj vytazok z duziny, horky narangin, Tento spomaluje vyluciovanie enzymov v peceni na 24 hodin, co moze niekomu skodit, hlavne ked berie lieky, ktore maju tieto pecenove enzymi z tela odstranovat. Hlavne antidepresiva, ale aj hromada inych liekov brane s greapefruitovou stavou moze teda sposobit nahromadenie sa tychto v tele=predavkovanie.
GSE sa berie v malickych mnozstvach, nie tak ako pohare grapefruitovej stavy a jeho obsah naranginu je aj tak velmi maly(vytazok zo semienok, nie z duziny grapefruitu).
Takze upozornenie na grapefruit a stavu z neho sa na GSE nevstahuje.
Tak isto pravdepodobne neplati ani na citrovital.
Ale pozor na citrogrape, tam je vytazok az zo supky a duziny.

rencika

rng, ked citosan nedoporucujes,co si myslíš o produkte LIFEPAK,alebo mas nejaký lepší prípravok osvedcený na imunitu a obnovu buniek?

lenka123

a este som sa zabudla opytat, ci je GSE bezpecne uzivat pocas tehotenstva ci sa moze,a v akych koncentraciach,lebo som to uzivala denne ako pravenciu../neviem, no kdesi som citala zevraj grap sa v tehot. nemoze no neviem preco/

lenka123

RNG som tehotna a mam si kupit MG-magnezium v lekarni, no ja nechcem len taK hocijake. viete mi poradit nejake na prirodnej baze?-TEDA MAM NA MYSLI NIeco take zdrave co radite vy, pripadne aj nejake ine doplnky?

RNG

dystonia sa prejavuje krcovitym pohybom, casto opakovanym bez vedomia pacienta a jeho kontroly.
Cervikalna distonia sa prejavuje pohybom hlavy do strany a dole.
...........
Je to vsetko nervoveho povodu a povod ma alebo vrodeny, alebo rozne poskodenia mozgu,otravy tazkymi kovami, nasledky chemickych liekov, alebo roznych fyzickych traum, skraty podobne ako epilepsia alebo Parkinsonova choroba.
Lekari casto odstranuju krce protikrcovymi prostriedkami,utlmovadlami("oblbovaky" ako napr valium a pod) porusenim nervovych signalov Botoxom alebo niekomu zaberu rozne lieky a tiez L DOPA na zvysenie hladiny dopaminu.
Mozno by pomohla aj GABA, a spominali aj acetylcholiny, tj napr lecitin.
Treba to vyskusat co komu zaberie.
Dobre je dat si aj ocistnu kuru ci uz enzymami alebo silnejsimi prostriedkami, ako chelatory, bentonity, zeolity a najma tekute zeolity, ktore maju este vyssiu ucinnost, ked su rozptylene v humickej(humulickej) kyseline.

RNG

biovar je geneticky odlisny druh podobneho organizmu.
Farmacia vyvinula testovacie pruzky na zistenie genetickeho materialu-neviem presne o co sa jedna, je to prilis technicky zlozite pre mna, laika.
Vzorky sa beru z krvi, tiez z vyterov.

listvocek

co su to Biovary? Z krvi sa tie urea a mykoplazmy, a tiez chlamydie zistit nedaju? ono sa totiz takmer nijak neprejavuju a predsa ich clovek moze mat no a lekari kaslu na to patrat po pricinach roznych problemov. No a tiez viem, ze obcas urobia vyter z posvy ci tam niesu,ale to vraj nie je presne-len ak nahodou zachytia miesto kde sa nachadzaju , no a vyterom clovek nezisti ci ich nema i inde v organizme