Otázky na RNG

RNG

jjeje, som jediny vlastnik firmy Sklepareje a teda obchody patria mne. Podla slovenskych zakonov ich ale obhospodaruje mnou urceny konatel, ja, ako cudzinec nemozem do denneho chodu zasahovat.
Ale ja som bol zaroven jediny zasobovac, a vsetko, co tam bolo v obchode som kupil z vlastneho vrecka a poslal na vlastny ucet.
Dnes si to uz nemozem dalej dovolit, takze to je zrejme koniec tych "obchodov".
Momentalne este stale vypredavaju zvysok tovaru zrejme, ale blizsie informacie nemam za posledne 3 mesiace.

RNG

tibi, kyselina mocova je neziaduci produkt spalovania v tele, tj ked ju mas nizko v krvi znamena ze ti ladviny dobre pracuju a pijes dost vody.

tibi

RNG, prosím ťa, nevieš čo môže spôsobovať zníženú hladinu kyseliny močovej v krvi? Pred rokom som ju mala ešte v poriadku. Doktorka vravela, že to nikdy nie je na škodu. Podľa mňa to až tak v poriadku nie je. Ďakujem

mirka 23

Vazne, ty poriadne čítaj! RNG už nemá obchod, preto sa nedajú objednať doplnky z Lučenca a preto si ich ľudia idú objednať z USA a tam je poštovné 2000sk.

vazne

RNG mam otazku ci nevies povedat co asi tak moze stat postovne za balik doplnkov z LC do BA ? idu tu famy ze aj 2000 sk ?!!!
to sa nejak zmenilo? predtym to bolo tusim 120 sk...prosim odpovedz mi

RNG

rencika , cytosan nie je na regeneraciu buniek, ale na cistenie tela od zamorenia.A nie je zly, len slaby a pridrahy.
Lifepack je zase zdroj vitaminov a mineralov, nie prilis silny, ale ovela lepsi ako Centrum a podobne. Zasde tu sa nejedna ani o posilnenie imunity ani o regeneraciu buniek, len trochu lepsi prisun vitaminov a mineralov.
To moze samozrejme ciastocne zvysit imunitu a umoznit telu lepsiu regeneraciu ale ako doplnok nie je priamo ani na imunitu, ani na regeneraciu specificky.