Otázky na RNG

RNG

Maria, to vsetko maju na vine plucne chlamidie, ktore znizuju imunitu podstatne, takze sa ta chyta naraz viac chorob. Zialbohu na ne atb su neucinne a tym ze atb znicia probiotika, este viac ti oslabia imunitu.
Odporucam ti brat dlhodobo, extrakt z olivovych listov, z obsahom 3 x 300 mg oleuropeinu, tiez kvapky samento coumanda a banderol(2 x 15 kvapiek z kazdeho.
Kedne mas viacej sekundarnych nakaz, musis bojovat aj proti nim pitim roztoku citricidalu, branim oreganoveho oleja v kapsiuliach a samozrejme odmaskvacov ako NAC(2 x 600 az 1200 mg) propadne aj serrpapeptazy,( 3 x 120 000 ) A samozrejme mikrovlakniny a probiotika na podstatne zvysenie imunity
Mas poriadny pech!

RNG

Na streptokoky pomaha pit roztok citricidalu(praveho) a tiez si ho kvapkat do nosa, , na heamophylus treba skor oreganovy olej a NAC, alebo serrapeptazy, kdeze tento sa vie zdruzovat do vacsich celkov a spolocne branit, tj treba ho odmaskovat.

maria-2016

a este som zabudla ze mam aj Klebsielu....a keby ste boli taky dobry a vysvetlili mi co je to CMV v mojom pripade...teda co sposobuje??? ani jeden lekar kde chodim mi to nechce vysvetlit....mam strasne pocity na kozi akoby mi tisicky ihiel bodali a citim palenie....

maria-2016

Chcela by som Vas poprosit o radu...Mam CMV vysoke igg 2400...G+ kokyv retiazkach-poz. G-kokobacily-poz. dlazdicovy epitel...menej ako 10/zor.p....leukocyty.....menej ako 25/zor.p.......alfahemolyticke streptokoky..nalez,,,Neisseria sp. nepatog....haemophilus parainfluenzae viac ako 10*5cfu/ml....brala som uz 13 druhov antibiotik...a vsetko to zacalo vlani s plucnymi chlamidiami. vyoperovali mi aj krcne mandle a od vtedy mam v hrdle pocit telieska a strasne hlieny vytahujem a vypluvam. Mamchronic. a aj akutne lym. uzliny okolo usi az do karotickeho systemu. pridala by som aj to ze mi diagnostikovali tetaniu tazkeho stupna s hypervent...vedeli by ste mi prosim Vas poradit? kupila som si citricidal a imunoglukan na imunitu...

PF2014

Ahoj RNG,tak som včera písal o tej bolesti hrdla, a o tom, že nemám teploty, ale dlhodobé bolesti, dopadlo to nasledovne. Dneska som si bol po výsledky krvi a výterov. ASLO v poriadku, CRP v poriadku, krvný obraz tiež, EBV, CMV, v poriadku tiež. Výter z krku negatívny, vzorka odlúpeného čapu z hrdla na mikrobiológii, ale ukázala niečo úplne iné.

Výsledky : Streptococcus beta- hematolytický non A non B
Haemophilus parainfluenzae

Vedel by si povedať niečo viac o tých baktériách? Doktorka mi na toho streptokoka dala penicilín na 10 dní, ale ja som o takom druhu streptokoku ešte ani nepočul, vôbec neviem, čo je to zač. A ten haemophilus si nejako nevšímala, nedala mi na to žiadne lieky, len na to prvé. Aspoň vidieť, ako nespoľahlivý je výter z hrdla, podľa neho žiadne baktérie, podľa čapu z hrdla ale presný opak. Ozaj sa dnes nedá ničomu veriť.

RNG

Vytery sa robia na specificke bakterie, ktore zrejme nemas., alebo ich nezistili.
Ale kvasne a plesnove kultury, co sa vedia zivit hlenami zrejme mas
A na tie je ucinny oreganovy olej , NAC a serrapeptaza.
Kedysi lekari natreli mandle jodovou tinkturou a bolo casto po probleme.

RNG

Nataly, nie. Jablcny ocot a sitro mozu trosticku vybielit znamienka, cesnak ich dokomca moze ciastocne odleptat, ale nie prilis.

PF2014

Ahoj RNG, mám problém, dlhodobé bolesti hrdla, čapy v hrdle, teplotu nemám, CRP v poriadku, výter v poriadku, o čo môže ísť?? Nechápem dôvodu, keď nemám teplotu ani vo výtere nič nie je.