Otázky na RNG

jozkos61

tak ja si tu v lekarni kupim 5htp a zacnem brat a objednam z iherbu ten st worh aj tak ma chodit mesiac dodanie tak dovtedy aspon uvidim,

inak minuly tyzden som bol chory, antibiotika na tri dni,teploty a hrdlo chytene a dnes zas citim hrdlo, neni to vyslovene cele hrdlo cervene ale v jednom bude ked prehltnem ma boli, neni to vidno je to nizsie v hrtane, neviem ci aft alebo nieco...a povlak na jazyku taky nazltly ako keby, hovori ti to nieco v tom mojom spektre problemov ? diki

Jozefe

No zatial som bral tak okolo 4g za den...je to koli akné a mastnej pleti.Myslím že je to vitamín rozpustný vo vode tak by to nemalo až tak vadiť...zatial nejaké extra negatívne účinky necítim...sú tu témy ohladom brania aj 10 gramov denne a málokto sa sťažuje...myslíš že je to až tak škodlivé?

RNG

Chcem to, zialbohu jedine silne prirodne anestetika su dnes zakazane drogy . Kedysi bolo predavane surove opium v alkoholickom roztoku zname ako landanum (laudare=chvalit), zname a ucinne najmenej 3000 rokov.
Teraz si ho vyhradili na pouzivane len podla lekarskeho predpisu.

RNG

Inac mozes si to objednat napr z iherb.com.
Jediny st Johns wort ale podporucam len z firmy Paradise Herbs, ktory ma na 3 kapsule (narazove jednodenne) 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu. Obe su potrebne na ucinnost.

RNG

Jozkos, ak mas problem len so serotoninom, odporucam lacnejsie 5-HTP.
Ak mas problen aj s inymi neurotransmeterami(20% ludi ich ma s viacerymi) tak st john's wort by bola lepsia alternativa.
Inac oslabene travenie ma aj nasledky s oslabenou absorbcou materialov potrebnych na vyrobu roznych neurotransmiterov

Jozefe

Ešte beriem aj vitamín B5 v dosť velkej dvake(cca 5gramov deň)..viem že ten rieši okrem kožného mazu aj nejaké hormony v nadobličkách.To môže mať vplyv na libido?

jozkos61

dobre cize uz som zmateny mam objednat ten 5htp aj ci len st worh??
idem z iherbu objednat trosku drahe dodacie podmienky ale co uz...pripadne od akej firmy je dobre 5htp ak aj to mam objednat ...

a najlepsie aj s kade to mam objednat najvyhodnejsie ? akujem

RNG

Jozefe vitamin A na to mena vplyv,
pupavove korene mozu mat, ale nie vela, skor pozitivne kvoli sterolom, ,ktore obsahuju a tieto zmensuju hyperplazicku/zvascnenu prostatu a moZu prispievat k libidu.