SEX PRED ALEBO PO SVADBE - VAS POSTOJ !

tuk-tuk

A preco by som mala byt nestastna,ked jemu by to nefungovalo tak ako malo???Alebo preco by on mal by nestastny z toho,ze mi sposobuje svojim penisom bolest.Co ste este o tom nepoculi,ci ako???Sex je velmi dolezity vo vztahu dvoch ludi a reci,ze sex nie je vsetko su o nicom.

jazmyna

sex po svadbe TAK TO NIE !! predca musime spoznat nasho partnera aky je v tejto oblasti! nie ze po svadbe bude nas prvy sex a on bude nejaky nasilnicky :D az chorobne:

angeles

sex je vo vztahu velmi dolezity...hovorme si co chceme aj ked sa mame neako ako radi a v sexe je to o nicom vztah chradne a speje ku koncu...co ak v svadobnu noc zistim ze nam to neklape...ludia neblaznite...som krestanka ale toto je uz moc...

dvojbotka

Nikto by sa nezamyslal nad tym ci si v sexe v manzelstve dvaja sadnu alebo nie keby isli vsetci do manzelstva ako panic a panna,pretoze by ani netusili ze s niekym inym to moze byt krajsie,ale to je len utopia...

banan

Ja si tiez neviem predstavit neporozumenie. Ale to asi preto ze som panic. Jedine co si viem predstavit ze viazne komunikacia a muz to chce a zena nie.

lea123

no ja som mala takeho partnera s ktorym som si v tomto neladila a kvoli tomu sme sa rozisli, no nielen kvoli tomu ale to bol dost velky dovod, pritahovali sme sa velmi dokonca ma doteraz nikto tak, ale nefugovala nam to absolutne, a som rada ze som na to prisla vcas