SEX PRED ALEBO PO SVADBE - VAS POSTOJ !

angeles

urcite pred lebo milovanie je velmi dolezite vo vztahu...milovanie s laskou je to naj co mame tu na svete :-) a urcite by somnesla do manzelstva s niekym o kom neviem aky je v milovani...nech si mysli kto chce co chce...akokolvek sa lubime to milovani je proste velmi dolezite.

dvojbotka

ach jo ...keby ste citali tento prispevok od zaciatku a poriadne a nie len odpisovali na posledne prispevky tak by ste zistili aky mam cely nazor na vec a aj to ze uz mam davno tu svoju prvu skusenost za sebou s muzom za ktoreho sa chystam vydat,teda za prveho a posledneho partnera...ja tu nic nepropagujem len bola otazka ci pred svadbou alebo po a moj nazor je ze je jedno ci pred ci po ale musi to byt s clovekom pri kom som si ista ze sa za neho vydam a nie byt ako ojazdena pneumatika,ale ako vravim to som pisala tu uz velmi davno takze sa nejdem opakovat zbytocne...to len pre tych co su lenivy si to kuknut cele. :)

tinulka

jozo...vies kedze dvojbodka sex neskusila a neskusi az do svadby tak nevie ze tam mozu nastat problemy a kvoli sexu moze cely vztah aj krachnut..v jej pripade to uz bude ale manzelstvo a to sa neda uz len tak jednoducho ukoncit a ist si kazdy svojou cestou...ti ludia nevedia o co vsetko prichadzaju :)

jozo

dvojbodka, takze ty hovoris, ze po svadbe, az budes mat prvy sex a partner bude panic, bude mit male prirozeni, bude uplny nemehlo, tak to bude pre teba stejne super???????? Nic ti chybat nebude, budes spokojena, jo? Nikdy se neurobis,ale to nevadi, pretoze je to po svadbe a je to "super" ?? HAahahaha

dvojbotka

sedmikraska chapem co si mysela ale tu nejde o hocijaku pust,tu proste islo o to ze by som cakala ze vystupim z lietadla a okolo mna bude pust ale bum boli tam plantaze.proste skutocnost je ina nez si ja predstavujem a nemozem si seba oklamat a povedat si pod do egypta tu je to o nicom :D

tuk tuk

banan,ako to,ze v tomto prispevku si nepouzil slovo anal???Ha???A to,ze to budes robit donekonecna je tvoj problem,ked danu situaciu chces riesit takto.A ked mi bude dobre s tym dotycnym,tak ma nebude trapit,ake to bude s inym.To je cela veda,ale ked to bude opacne,tak to je to,co som opisala nizsie.

banan

moment, nie tak celkom. To by som musel skusat donekonecna, lebo si poviem, vsak ten sex je sice dobry s terajsou partnerkou ale mozno s inou bude lepsie a tak idem a skusam donekonecna.

tuk tuk

&sedmikraska to vystihla,lenze budes mat na vyber,ked sa ti nieco znepaci a nebude to podla predstav,lenze ja ked sa za niekoho vydam a potom zbadam,ze ups,tak toto nie je ono,ako som chcela....co potom???Rozvod,alebo nevera???Nie je lepsie predtym???