SEX PRED ALEBO PO SVADBE - VAS POSTOJ !

[zruseny5]

Ja som katolička,a wiem že sex pred svadbou je hriech.
Ale môj osobny nazor je: ked sa maju radi,tak ku tej ich laske patri aj sex,ved čo je na tom?
Ja som za,ved komu tym ubližuju?
laska je hriech? to nie....
Su aj ovela horšie veci na svete čo sa robia,a my to považujeme za ´´normalne´´??? !!! :-O

Čafte-Priemne sviatky :-)

stasticko

Cav Finch,
mne osobne sa myslienka ,,az PO,, celkom paci, musi to byt super, no myslim si, ze je to dost individualne!mnohi su proti tomu, vraj co ak si ti dvaja sexualne nesadnu, a po svadbe je to teda dost blbe, to uznam, no nechapem ako si mozu nesadnut, to je blby dovod, ved ak sa miluju ...
ja by som od toho ocakavala asi velmi vela- to prve a az po...bolo by to planovane, strojene...no neviem! zalezi na jednotlivcoch. v dnesnej dobe je to velmi zriedkave a o to vzacnejsie! To prve by malo byt spontanne, prirodzene, pudove , jedinecna chvila tu a teraz.
Takze, mne osobne by sa to velmi pacilo, no nie za kazdu cenu

klaudia9

ak sa dvaja velmi lubia-niet sa kam ponahlat.ja som za sex az v manzelstve.vo svete panuje nazor,ze nech si to ti dvaja vyskusaju,ci sa k sebe hodia.a ked nie,tak ma odhodi ako pouzitu ponozku?vsetko sa da zladit aj prisposobit jeden druhemu,len treba chciet.a hlavne by som sa nebala,ze otehotniem,lebo dieta by malo otca a bolo by o neho postarane.

hoska

Kazdy musi podla seba a svojho svedomia usudit na co sa citi. No a co ja?Je to dost blbe a pre niektorych odpudzujuce ale ja sa sexu venujem od 14-tky.A ci to lutujem?Ano...aspon ten prvy raz...ze som o panenstvo neprisla s tym pravym...Teraz mam 16 a byvam s priatelom a strasne velmi ho lubim a je to najlepsie co som v zivote stretla.Nikdy by som ho nevymenila a neviem si predstavit uz sex s inym...takze kto chce nech sexuje....no kazde ciny prinasaju aj dosledky a s tymi treba ratat...A hriech to urcite nie je...ved to robime vsetci...je to prirodzene...A preco nie az po svadbe?Podla mna si partneri musia sediet aj v sexe a musia sa dokazat navzajom uspokojit...a co ked po svadbe zitite ze si v tomto nepasujete?Budete predstierat orgazmus do konca zivota alebo ho odkopnete?Je lepsie si vec vyskusat ako do nej najprv vhupnut naplno a potom lutovat...Na kazdy ma ine priority a nazory...preto je najlepsie riadit sa vlastnym srdcom a rozumom...len uvazujte aky nasledok pride po vasom cine...komu to ublizi, co to sposobi, ci vam to znici zivot, ci sa budete trapit dokonca zivota...alebo to bude lepsie a budete veidet o com to je, o com je zivot....Vela stastia v zivote....