On-line psychológ, psychiater

maminkaa

tak vidis neni to jednoduche.. ja sama neviem co by si mal robit.. jedine sa jej priamo spytat, povedat ze mas zaujem o nieco viac, nech ti otvorene definitivne povie, co a ako. ale mozno na druhej strane, nechce povedat "ano skusme to spolu" mozno ju to takto bavi a paci sa jej ked ju "dobijas" a pomaly sa to vyvija, ktovie, snad len ona sama, ako to naozaj citi... tazko tu radit, vsakze.. nechaj to otvorene... stretavajte sa ako kamarati, a ked sa ti zapaci ine dievca, nebran sa tomu... aj ked viem si predstavit ze teraz si asi "nastaveny" na tuto...

123456789

maminka: ide o to ze toto trva uz 4 mesiace a niesom si isty ci ma hodnotu este cakat.. myslim ze uz dost cakam a hlavne ona najprv pisala respektive davala podnety k tomu ze by to chcela skusit a ked som sem jej povedal ze by som rad vedel konecny verdikt nakolko to takto nejde dalej povedala nie pretoze vraj si to rozmyslela a nevie si topredstavit.. a dalsi problem je ten ze aj keby neviem co sa deje a ked by ma ze uz naozaj nechcela ona je typ cloveka co aj tak pride na tu flasu vina

maminkaa

asi jej je s tebou dobre, ako kamaratke.. neodrad ju preto poziadavkou, ze chces viac, aby si ju celkom neodplasil, a potom neride ani na tu flasu vina... nechaj tomu chvilu casu podla mna.... ak povedala, ze chce byt len kamaratka, tak asi chce. mozno chce aj nieco viac ale je opatrna. netlac na nu. a uzivaj si zatial to kamaratstvo...

123456789

pre maminka: no najprv to ze sme sa stretavali hodne dlhu dobu dala podnet na toze moze byt medzi nami nieco viac a dopadlo to tak, ze jej stacim ako kamarat no ona mne bohuzial nie a chcem nieco viac.. ona sa natolko ohradila ze nechce viac no napriek tomu neodmietne stretnutie a dva alebo tri dni dozadu prisla ku mne na flasu vina a vecer odisla a nic...

žanett

jim, neblaaazni!! kvoli babe si siahnut na zivot?? to co uz by bolo.. rozchody bolia, ale stava sa.. kolko mas rokov?? urcite si este mlady a tak ako si sa teraz rozisiel, uvidis, ze coskoro stretnes babu, ktora ti padne do oka a zasa budete stastni.. nechaj tomu cas a sam sa presvedcis, ze o chvilku to preboli a bude to ok.. neviem preco ste sa rozisli, tak je tazko radit ako ju ziskat spat.. ci ona este vobec bude chciet, vies.. mozno keby si napisal dovod..

jim

Ahojte ludia citim sa strasne zle, potrebujem poradit, stale rozmyslam nad samovrazdu, je to kvoly babe ktoru som strasne miloval a ktora mi dala kopacky.Neviem co mam robit a hlavne neviem ako ju ziskat naspet. Prosim vas pomozte mi.Jim

anka

Hlavne,aby to bolo prijatelne pre teba.Zvaz ci chces v letnom semestri este pokracovat...ci sa ti v takomto rozpolozeni bude dat ucit na skusky,lebo ta motivacia urcite zohrava dolezitu ulohu...