Vylej si svoje srdce

tictac

sofia, vsetko sa snazi zvalit na teba...nikto nieje dokonaly, ani on nie. na to, aby sa vo vztahu robili chyby treba VZDY DVOCH !!! nenechaj sa psychicky od neho deptat....

katika88

hej Zuzka zaujima ma to tak co chodite spolu?Splnilo to tvoje ocakavania?
Marissa netreba kazdeho hadzat do jedneho vreca ja som si nasla frajera na nete a je to ten najuzasnejsi chalan akeho poznam a este aj fesak.Sme spolu uz takmer pol roka a dal mojmu zivotu zmysel.

sofija

Ahojte vsetci,tak si idem aj ja vyliat srdce ...vcera mi priatel povedal nieco koli comu som si aj poplakala a teda ze vzdy ked sme spolu neboli tak to bolo koli mne ze on si na mna vzdy spravil cas ale ze vzdy to bolo s mojej strany ze sme spolu neboli...ma pravdu ,ale opakuje mi to stale dokola a ten obvinujuci ton co pouziva je strasny.A este ze no tak mi povedz na kolko percent sme neboli spolu tvojou vinou atd ...ja na to nemam nervy vzdy sa dorevem.A teraz sa citim ze ja som ta pica.Neviem co si o tom mysliet ...ci si potrebuje dokazat ze je dobry a ja som ta krava alebo vazne neviem .

dara23

zuzi..takže velmi dobre??ejha =)) no super potom!!!tešímsa aj za teba!!=) a čoskoro mi prosím ťa odpíššššš...=)))