Vylej si svoje srdce

andrejka

kikulka..to ja velmi dobre viem..lenze jednoducho to nedokazem..a mozno podvedome ani nechcem..ja mam rada aj toho druheho,je uplne iny,je mi s nim fajn..byva v inom meste,takze sa vidime len obcas..a mna to..asi bavi..neviem..ja by som asi nemala mat vazny vztah..

kikulka

andrejka,ak svojho chalana naozaj ľúbiš,tak toho druhého pusti rýchlo k vode ,inak sa ti to môže ľahko vypomstiť a zostaneš sama

andrejka

cavte..tak sa mi zda,ze ja trochu iny pripad ako baby co tu pisu:)nie som hanbliva,nemam komplexy a nemam problem zaujat chalanov..:)mam 17 rokov amyslim,ze sa spravam presne na svoj vek..a to je moj problem..nikdy som nemala dlhsi vztah..ale prave chodim s jednym chalanom uz 4 mesiace..mam ho velmi rada,nechcem ho stratit,ale..zacala som s inym..bolo to na diskoteke,bozkavali sme sa,potom sme sa par krat stretli a tak..nechcem im ublizit a tak nejak som teraz s obidvoma..ale viem,ze tym im zrejme ublizujem este viac..:)som proste taka..aj ked svojho chalana lubim,na diskoteke sa baz vycitiek svedomia bozkavam s cudzim chalanom..neviem preco to robim..ale nedokazem si pomoct..:)

toby

ahoj tia, v podstate ta chapem, ja som v podobnej situacii, len z opacnej strany. ja som ta byvala. tiez som mala dlhorocny vztah, rozpadol sa kvoli inej. teraz je on s nou, ale stale sme v kontakte, nevieme sa od seba odputat, obidvaja sme uz psychicky na dne. vypisuje mi krasne maily aj sms, urcite by sa jej to nepacilo, a tak isto aj ja jemu. obcas sa aj stretneme a je to ako keby sme sa ani nikdy nerozisli. teraz tvrdi, ze keby mal vratit cas, uz by to takto nespravil. ostatal by so mnou. teraz ma pocit hanby a strachu, ci by som mu to vedela odpustit. v podstate to hra na obe strany. nie je to prijemne, urcite ani pre mna ani pre nu. jej mi vsak vobec nie je luto. ma velku zasluhu na tom ako to teraz je. je asi tazke chodit s niekym, kto mal pred tym dlhorocny vztah, vsak?

katika88

Tak ti drzim palce Zuzka,lebo mam pocit ze dobreho chalana je dnes take tazke najst,je to ako hladat ihlu v kope sena...

zuzka :)

Katika nevedela som, ze s nim uz aj chodis . Je to super vediet, ze sa da niekto najst na nete, taky skvely, ktoreho asi velmi lubis. Moje stretko dopadlo velmi dobre. Aspon teda pre mna. Mali sme sa stretnut uz 3x, naposledy v nedelu, ale stale sme to odkladali, lepsie povedane, ja som to stale odkladala. Nakoniec sme sa v utorok stretli. Velmi som sa bala, ale bolo to zbytocne :). Boli sme spolu 5 hodin, a potom uz musel odist :(. Najblizsie sa mame stretnut az za viac ako 2 tyzdne :(. To je este veeelmi dlho. Kedze nebyvame v jednom meste, on prisiel v utorok za mnou a nabuduce mam prist ja za nim :).

dara23

soffi....vieš ťažko ti možno poradiť ked jeho povahu vôbec nepoznám..a neviem aký je..ako sa vie zachovať v určitých situáciách atd...ale aj tak by si mu mala dávať najavo že s ním chceš byť čo najviac..a že ho má rada..ale na druhej strane by ti to nemal stále dookola omielať....nič iné ti asi k tomuto povedať neviem..