Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

denuška

Ahojte.
Chcem sa opýtať, či má niektorá z vás skúsenosť s vaginálnymi čapíkmi MACMIROR.Ďakujem a prajem pekný dník ?:)

RNG

asi tu zase musim spomenut antimykoticke prirodne doplnky, nielen cesnak a perezlen, tie su znacne slabsie ako GSE, oreganovy olej, vyplachy koloidnu striebornou vodou, pouzivanie mnozstva (niekolko lyzic) kokosoveho oleja a ultranizkosacharidova dieta aspon tyzden.A saamozrejme denne probioticke zmesy(zmesy, nie len lactobacilus)

mira

Ahojki, mna tieto problémy trápia už taktiež veľmi dlho. Keď mi niečo zabralo, tak len na pár dní a potom sa mi to opäť vrátilo. Troška som blúdila na internete a dočítala sa na jednej stránke, že užívanie acidophilu a v kombinácii s tobolkami cesnak a petržlen veľa ženám s mykozami pomohlo. A pomohlo aj pri iných zdrav. problémoch. Tak som si to kupila a idem sa "liečiť. A to imunologické vyšetrenie vyššie spomenuté, asi to nie je na zahodenie - možno aj tam je problém.

jamie

Ahojte,chcela by som vam poradit dievcata,pretoze toto pomohlo aj mne.Kazdy mesiac som mavala zapaly a teraz uz 3 mesiace nic.Kazdy den sa vecer umyte mydlom s kyselinou mliecnou Lactacyd a potrite vchod do posvy Canestenom.Zapaly sa dostavuju v urcitom obdobi,urcite to mate odsledovane(ja som to mavala tyzden pred cyklom),preto si treba v tom obdobi potierat vchod castejsie,aj 3krat za den.Canesten je neparfumovany,nedrazdi a obsahuje "antimikotikum",a "clotrimazol",ktore ucinne likviduju kvasinky a zabranuju ich nadmernej tvorbe.Treba skusit.Drzim palce.

ja :(

Ahoj v poslednych dnoch mam silny priesvitny vytok.nic ma nesvrbi.ale velmi mi to prekaza.uz asi pred pol rokom som bola u gynek.tiez som mala nieco podobne.na cas to pomohlo.ale mam to znova.ako je mozne ze sa to znova vratilo?normalne mi je trapne tam ist znova kvoli tomu istemu.neviete co by mi pomohlo.dakujem

juci

ahojte.mne doktor tiez predpisal entizol 250mg.chcela by som to vediet,ze pocas brani mozem otehotniet?a som siedmi den po menstruacii.dakujem.

jaaaaaaa

baby dam Vam radu.
Mna zapali trapili dlho..
Nic mi nepomahalo a ked nieco pomohlo len na chvilu.
Kamoska mi povedala ze mam zajst za imunologom.
Ten mi predpisal lieky ,brala som ich cca 5 mesiacov .
boli to lieky na posilnenie imuniti.
Od kedy som ich dobrala tak uz mam pokoj zo zapalmi..

Tak ziadne lieky,zbytocne do nej nepchajte.
Treba zajst za imunologom.