Proteiny a naberanie svalovej hmoty

Genesis

pravopisne chyby si nevsimajte .. dolezity je obsah ... problem s chybami mam preto ze si to kontrolujem az ked to odoslem :)

Genesis

mimo to na naberanie hmoty nie je protein ziadny zazrak.

to najdolezitejsie je mat genetiku ... geneticky vydarene typy budu naberat svalovu hmotu aj ked sa budu drzat v elektricke o madlo :) a jest rozky z maslom

a naopak genticke antitalenty nenaberu ani keby mali dokonaly trening a dokonalu stravu

geneticke hranice sa daju docasne obist steroidmi ale bohuzial ich efekt je docasny a po vysadeni sa vraciate spat k hranici vasho genetickeho potencialu.

Genesis

davajte si pozor na primanie proteinov dlhu dobu .. davajte prestavky a skuste cyklovat proteiny ... napr striedajte vajecny so srvatkou alebo nie moc slavnym sojovym proteinom

problem je ze pri dlhodobej konzumacii jedneho sa u vas moze vytvorit intolerancia alebo alergia na dany typ proteinu ako u mna

kedysi som pouzival vajecny bielok suseny a po 15 rokoch kulturistiky a jeho pouzivania sa mi nan vytvorila intolerancia.

Dost blbe pretoze suseny vajecny bielok povazujem za co sa tyka naberania hmoty najlepsi protein .. kam sa hrabe srvatka a ostatne zdroje.

mandragoros

Zdravím,
ja sa venujem kulturistike už zo pár rokov, posledným priateľom som poradil doplnky výživy značky Best Nutrition, brali už gainery, proteiny, aminokyseliny a zo všetkým boli spokojný. Nechám ti tu odkaz kdy si môžeš všetko pozrieť, ja odtiaľto kupujem a som maximálne spokojný www.voniam.sk

dr_house

Niektorí ste tu normálne dementi, gramatika u vás nie je, logika tak isto. Ak chce niekto pribrať, samozrejme cvičí objemovku. Čiže má väčší príjem ako výdaj, ale nie príjem hovadín. Jedalničky sa dajú nájsť zaleží od metabolizmu. Čo sa týka tréningu, neviem kde všetci čítate že treba ťažkú váhu a málo opakovaní, radšej váhu 70% z koľko sám zmákneš, a kľudne aj desať opakovaní.Cvičiť základné cviky, nie somariny. Gainer je najlepší na naberanie to je pravda, ale ide o to aký. Radšej proteín+maltodextrín, kratín nekupovať, až po roku cvičenia. Inak by to nemalo ani efekt. Jesť minimalne 6 krát denne, nezabudať hlavne na raňajky, jesť veľa mäsa, počítať si príjem kalórií a bielkovín. Samozrejme dobre treba vyvážiť pomer B:S:T. Všetko je tu zhrnuté...

to je jedno

každy by chcel pribrat????? len že hlupo prečo tak trochu pečiva mlieko sladke pečivo mne stači sa dovbre najest poležat si a kila idu sa me pocvičim a dobre nemusim sa nikoho pitat poradim si sam

ERIK 20

ZDRAVIM LUDIA VOLáM SA ERIK MAM 20 ROKOV NEVIE MI DAKTO PORADIT AKI PROTEIN BISOM MAL POUZIT NA PRIBERANIE PRETOZE NEVJEM PRIBRAT ANI Z LIEKMI ANI VITAMINI MI NEPOMOZU A PRETO VAS PITAM CIMI NEVIETE AKI PROTEIM BY MI POHOHLO.DAKUJEM

marcelo12334

čavte
takže pre všetkých čo tu píšete že nemôže nabrať mám len jednu odpoved hlúposť!!! nabrať môže každý.
pre dalších čo hovoria že jedia veľa ale aj tak nepriberajú mám další odkaz je rozdiel jesť veľa a same blbosti alebo jesť veľa a kvalitnú vyváženú stravu.
pre dalších čo si chcú zakúpiť proteiny gaineri a podobne vám odkazujem vyhodené peniaze nie žeby to nebolo dobré to je ale pri tých vašich 70 kilách možno stačí pridať o jednu vianočku a idete hore.
takže moja rada navšívte fora o kulturistike tam si prve niečo prečítajte a potom sa hlúpo pýtajte osobne odporúčam sportujeme.sk tam vám odpovedia na všetko abo vám dajú link kde si to prečítate.
tod moja rada teraz je rada na vás =D ...

matus ke

no ja osobne som si dal poradit cez bicpes.sk a tam mi poslali presne info o sviceni aj strave a tak, cize odporucam ist rovno cez poradenstvo