Proteiny a naberanie svalovej hmoty

EMA737

tiez ako viem protein nieje na priberenie, synovi sme kupovali protein a sacharidy v podobe prasku pripadne gainer. co sa tyka chute ten activ je velmi dobry, syn vyskusal viacero ale z niektorych mu bolo velmi divne. ten activ je vporiadku. vascinou objednavame z inkosporu, ceny, vyber je vyhovujuci :)

cnc

neni to len o proteine....je to aj o tukoch a sacharidoch a celkovo ak chcete pribrat musite viac kalorii prijat ako vydate...z proteinu priberiete mozno na zaciatku ale raz sa to stopne a ked si nebudete sledovať jedalnicek tak nepriberiete..max.tuk...je to smutne ale je to tak...proteinom sa len doplnuje denna potreba bielkovin...nikdy na proteine nevybudujete svaly!!

celebrita facebooková

Ja som bola koža a kosť, mohla som cvičiť, koľko som chcela, každé dve hodiny som skapínala od hladu, žrala som jak sviňa. Zožrala som toho asi 3x viac jak kreatínový a steráčový chalan, čo sa čudoval, kam to do mňa ide. Bola som bledá jak výser, že sa mi cudzí ľudia na ulici čudovali a pýtali sa, či som chorá. Ja som ale kreatín a steráče nežrala, hlavnú zložku mojej stravy tvorilo mäso, ryža a zemiaky a čo sa nestalo? Po dlhých rokoch čudovania sa nad sebou vyliezla zo mňa pásomnica v celej svojej nádhere, mala viac ako pol metra. To ona pýtala žrať a nie moje brucho. Dnes je to s cvičením už lepšie, síce žiadne steráče a doplnky nežeriem, ale už sa to s tým cvičením niekam posúva, už sa zdajú aj malé náznaky svalov, lepšie ako len koža a kosť. Prestala som byť bledá jek sračka a vrátila sa mi farba do líc. Snádˇ sa raz dočkám zdravších zubov, nechtov a vlasov :)
...zožerte papáyu aj so zrnkami a pásomnica z vás zaručene vylezie, ak ju máte. Neoberajte sa zbytočne o živiny a nekŕmte parazity :) Veľa zdaru a športových úspechov vám prajem a postavičky, o akých snívate, nech sa stanú realitou :)

Dani4511

s priatelom sme teraz odskusali Active PRO 80 ma velmi dobru chut, co u mna bol dost problem vybrat taky co by mi vyhovoval. pripadne ine chute mozes pozriet na inkospor.cz od nich si pochvaluje vascina ludi proteiny :)

ladimed

najrpv si treba pozistovat ktore proteiny su dobre, najlepsie sa poradit s odbornikom.. aby si zbytocne nevyhodil peniaze za proteiny ktore ti vobec nepomozu

monulka65

ked protein tak prirodny, jednoznacne Plantforce Rice Protein je dobry, tiez ho mam, a je bez lepku a laktozy, kedze som alegricka mala som s tym problem ale pri tomto vsetko ok

silacka

novino a co konkretne objednavas z 4fitness.cz? tiez cvicim a zaujimam sa hlavne o srvatkove proteiny 85 a viac percentne, kedze chcem byt silna, pevna, no stale zenska ;) beriem to ako sport a hobby zaroven :)

sector801

Tabletky na rast svalovej hmoty - track.probolan50.sk Svalová hmota sa zlepšila a moja forma sa opäť vrátila, ale bez nadúvania, či nadváhy, aké som zažil pri ostatných doplnkoch v minulosti. S rukou na srdci môžem vyhlásiť, že Probolan je najlepším prípravkom na trhu, čo sa týka zlepšenia výkonnosti.