Proteiny a naberanie svalovej hmoty

rado214

Viete mi niekto,kto ma s tym prakticke skusenosti, poradit konkretny vyrobok na naberanie svalovej hmoty,alebo poradit,co mam vsetko jest a kolko denne?Dakujem.

sii

suhlasim s peto BA. zavisi to od tvojej genetickej vybavy. Moj priatel cvici on ma 27 (vizera dobre:) ) Existuje spusta produktov napr. ceska firma ATP a velmi siroku skalu alebo Natural Power. Skus vyhadat na internete väcsinou je tam aj popis naco co je. Moj priatel pije aj surove vajca bleeeeeeeeee ale ze to pomaha.

martin02

Na priberanie svalovej hmoty funguju len tazke vahy,pocty opakovani od 3-6,ak s danov vahou zvladnes viac ako 6 opakovani pridaj na vahe,medzi seriami odpocivaj 1.min az 1.30 min,co sa tyka stravy t.j. prijem > vydaj = priberanie. Napr. 90 kg pracujuci muz ma denny vydaj energie 3400 kcal a na to aby nabral svalovu hmotu zvysi denny prijem na 4200 kcal t.j.
280g bielkoviny = 1120 kcal
80g tuku = 720 kcal
600g sacharidov = 2400kcal

peto BA

To zalezi aj od tvojho metabolizmu, penazenky a ako casto chodis cvicit. Len ked ich zacnes brat, tak po case dost priberies a ked cvicit prestanes tak to nebude vyzerat najlepsie. Najlepsie sa opytat v predajni, oni ti poradia