Proteiny a naberanie svalovej hmoty

pedrorodrigues

Ahojte, mne sa pozdáva E-shop musclem.sk už som pár krát objednával. Brutálny výber a skvelé ceny. objednávam ja aj manželka. Skvelé popisky k produktom.

DarinaHalaj

Prikladám ešte jeden rebríček top srvátkových proteínov. Nájdete ho na stránke www.nasezdravie.sk . Len upozorňujem, že sa jedná o porovnanie výhradne srvátkových proteínov. Tie sú pre väčšinu ľudí ideálne, aj v prípade, že chcú chudnúť, aj v prípade, že chcú dosiahnuť väčší objem svalovej hmoty. Veľmi dobrý článok o proteínoch, či áno alebo nie nájdete aj tu na www.zdravie.sk

Zika

Ujasni si najprv základné pojmy - aký je jednozložkový, aký viaczložkový, aký je rozdiel medzi koncentrátom a izolátom. Dosť dobrý článok na túto tému napríklad tu www.muscle-gym.sk. Netreba sa báť ísť ani do lacnejších verzií, proteín je proteín. a okrem práškového proteínu stačí zaradiť do jedálnička jedlá s vysokým obsahom proteínu - kuracie prsia, tvaroh atd. výborný pomer cena a kvalita je napríklad tento www.doformy.sk

ela_g1

ahoj, jaaa kupujem z tejto stránky gymbeam.sk rozne chute :) som max poskojná čokoládový,vanilkový top! inač ostatné su moc divé a umelé + odporučam aj proteinové palacinky :)))) uplne sladkosť ked cvičiť

pišta00

nejaký pofidérny prohormón, pokiaľ si nechcete doslova od**bať pečeň neodporúčam užívať nič podobné, žiaden orál ti nezvýši tst o 400% ako píšu na stránke, jedine že by si do seba posielal tst cez ihlu... taký progres ako je na obrázkoch ktoré tam sú spravíš za 3 mesiace ale na trošku iných látkach ktoré sa neužívajú orálne... je to shit až to bije do očí... nenechajte sa nalákať na pekné obrázky a recenzie údajných "zákazníkov" o ktorých nikto nikdy nepočul a boh vie či to ozaj užívali

mario5751

Tabletky na rast svalovej hmoty - track.probolan50.sk Svalová hmota sa zlepšila a moja forma sa opäť vrátila, ale bez nadúvania, či nadváhy, aké som zažil pri ostatných doplnkoch v minulosti. S rukou na srdci môžem vyhlásiť, že Probolan je najlepším prípravkom na trhu, čo sa týka zlepšenia výkonnosti.

Lukynko

Myslím si, že pre naberanie svalovej hmoty, len proteín nestačí, je potrebné sa na to pozrieť komplexne. Tu je o tom dobrý článok...skolaobjemu.eu

lamko

co som zatial pocul najchvalenejsi z hladiska chuti je protein active pro 80, aj co sa tyka kvality. ci pre zaciatocnikov alebo ale aktivne cviciacich

Viktorija Bananko

DOBRÝ deň pani A PÁNI VAŠU POZORNOSŤ: najväčšia časť tých, ktorí hovoria, veritelia sú všetky podvodníkov hľadám pôžičku je to už 6 mesiacov, dostal som sa netýka iba ľudí. Ale keď som Dostal e-mail od svedectvo o úver medzi obzvlášť vážne po celom svete, som oslovil nádherné Lady, menom Sandra DURAND, francúzskej štátnej príslušnosti, ktorá pomáha ľuďom tým, že ich úvery a ktorá mi dala úver 30000 € som sa musí splatiť v priebehu 2 rokov s veľmi nízky záujem z jeho strany buď 2% na mojom trvania úveru a potom 48 Hodín potom, čo som dostal peniaze, bez protokol o moje kontá v práci .Ak Potrebujete osobné úver, môžete kontaktu s ním a ste utiahnite spokojní. Tu je jeho e-mailovú adresu:
(sandradurandcredit2@gmail.com)
Tu je jeho Adresa

E-mail: sandradurandcredit2@gmail.com