Male biele hrcky na penise

hans

Aj ja mam,male biele bradavicky na predkozke na zaciatku pri zaludi.Bol som aj u urologa,ten mi to chcel vytlacat,ale tie bradavicky su take,ze sa nedaju vytlacit,tak ma poslal ku koznej,ta mi predpisala Verrumal,teraz si to potieram,je to ako odlakovac.Dufam,ze to zmizne,lebo to dost rozleptava,a akoby to bolo 2x vacsie,liecba trva aj 2 mesiace,a je to virusoveho typu.takze to mozte dostat pri pohl.styku,alebo aj v bazene,a spinavou rukou.

mmmm

skuseny je to virusoveho povodu vsetko :)) ak su to vyrazky a tak..ale mavaju to muzi aj odmalicka..ale ak sa vam to zjavilo teraz tak rychlo doktorovi

skuseny

Akmate toto - Hirsuties papillaris penis - tak si nerobte ziadne starosti... podla mna to nieje ziadna choroba... mam to odmalicka.. podla mna je to geneticky dane a priatelku to drazdi, mne to tiez nerobi zle... ostatne su choroby a maly by sa liecit, lebo sa to da vsetko preniest. co sa tika bradavic, tak tie su tiez povodu bakterialneho, takze to nepodcenujte a tiez je to prenosne

mmmmm

Takto ked to opisujete, tak to moze byt hocico. Ak mate tie pupaciky odjakziva..hlavne zo spodu zaluda, tak je to prirodzene. Nic to nie je. Odstraňovanie by mohlo zanechat následky a to jazvy a bolest pri pohlavnom styku. Ak sa vam to nerozmnozuje a nazvacsuje tak je vsetko ok. Ale ak to rastie a je to vacsie a vacsie, tak je to condyloma accuminata. V neliečných pripadoch narastie do obrovskych rozmerov a musi sa casto krat vyrezat aj kus zdraveho tkaniva z penisa. Taktiez moze sposobit rakovinu penisa. Takze radsej koznemu alebo urologovi, než to takto riesit cez net. a je to samozrejme sexulne prenosne. Vela stastia. a nieco aby ste sa odhodlali ist:

www.pvderm.com

www.m-ol.com

www.femail.com.au

akkka

ahojte, môj priateľ to má tiež tie malé pupáčiky, všetko bolo v pohode, ale pred nedávnom ho to pálilo a bolelo pri pohlavnom styku, chcem sa opýtať či to môžem dostať aj ja

plr

Viete poradit tu "vodicku" na tie pupaciky okolo zaluda?Bolo by fajn ak presny nazov lebo sa hanbim ist k doktorovi fakt napiste co vam predpisal alebo co ste pouzili.Diki